Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám alkoholista, mit...

Édesanyám alkoholista, mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
Többször megverték már emiatt, kirabolták, stb. Kórházban is volt, de nem áll meg. Most is részeg. Esetleg valamit ilyenkor fellehet hívni? Mert tudom, hogy megint csak sérüléseket okozna magának.
2013. szept. 12. 21:29
 1/4 anonim válasza:
ha kiskorú vagy akkor kihívhatod a rendőrséget! hogy "veszélyeztet" téged, de akkor annak következménye is lesz!... gyámság alá vehetnek..stb. itt sajnos te vagy a Felnőtt és Ő a gyerek . de ez nem jelenti azt hogy tönkre teheti az életedet!
2013. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
novemberben leszek 17
2013. szept. 12. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

sürgősen szüksége van egy elvonóra és be kell látnia, hogy ez nem megy igy tovább

Választania kell a gyermeke és a saját életbenmaradása vagy az alkoholista életmódja között ezt beszéld meg vele


Nem ér annyit az alkohol, hogy belehaljon az ember vagy tönkretegye és elveszitse a családját miatta

2013. szept. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnállak haver, mert hasonló cipőben jártam én is. Rva nehéz lehet a dolgod anyáddal. Az elvonókúra valószínűleg nem használna, ugyanis nincs meg az akarata a leszokáshoz még annak ellenére sem, hogy kirabolták, megverték. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lenne kifizetődő bevállalnia! Én a helyedben keresnék olyan megbízható embereket, akik baj esetén tudnának segíteni. Továbbá meg kellene próbálnod korlátozni édesanyád pénzét. Amennyit csak tudsz vegyél el tőle s csak annyit költs el belőle, amennyi a háztartásba kell, a többit majd odaadod neki akkor, ha józan állapotba kerül. Meglehet, hogy ennek kissé lopás illata van, de muszáj elvenned tőle azt, amiből leissza magát. Rendőrséget nem célszerű rendre értesíteni, mert félő, hogy a végén nem lesz anyuddal senki, aki segíthet neki!
2013. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!