Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha az eszem...

Mit tegyek, ha az eszem tudja, hogy így a legjobb mindenkinek (környezetem is ezt igazolja vissza), de az érzéseim újra kínoznak a múltból?

Figyelt kérdés

Szeretnék túllépni a múltbéli "fájdalmaimon", elfogadni azt a jót ami körülvesz. Tudom, hogy könnyebb lenne, ha lenne egy bizalmas barátom, akivel kidumcsizhatnám a dolgokat, de sajna eddig rosszul választottam meg a barátaimat.

Párom mindig meghallgat, de nem szeretném újra és újra felszakítani a régi sebeket.

Szakemberre nincs pénzem és időm :(



2013. szept. 24. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ès mi kínoz a múltból? Azt mondod règi sebeket tèpsz fel vele, ezek szerint te nem tudod feldolgozni.
2013. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudni miröl beszélsz, szóval konkrétan a kérdés mi?
2013. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elváltam és gyermekeimmel, meg a párom gyermekeivel kezdtem új életet, párom családja közelében.

Gyermekeink(16 éves a legfiatalabb) nem jöttek ki jól, ezért elköltöztünk a "fél" házamba.

Sajnos, mivel a gyermekeim apja is ott él - a ház is elég kicsi - nem tudtam ott maradni.

Gyermekeim természetesen nem szerettek volna vissza jönni velem oda, ahonnan eljöttünk.

Most boldogok a gyermekeim, jól tanulnak (középiskola-egyetem), ha valami kell, szükség van a szülőre ott vagyok mellettük(szülői, ruha vásárlás, beszélgetés-lelkizés) és apjukkal is jó a kapcsolatom.

Sajnos sokszor előjönnek a régi képek, mikor együtt éltünk (apjuk szinte sosem volt otthon), ráadásul még úgy sem könnyebb, hogy párom gyermekei is velünk élnek (akik elfogadnak engem, persze nem mint anyát) bizalommal fordulnak hozzám.

2013. szept. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!