Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy sulit akarok váltani, ha nem akarom, hogy tudja az okát?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 10.-et.

Tettem egy olyan dolgot,amire nem vagyok büszke és ez kiderült.Most szinte az egész iskola utál és rettegek bemenni,remeg a kezem odafele,hányingerem van egész nap.

De eddig nagyon szerettem a gimit és anyának feltűnne,hogy miért ilyen sürgős ez és megkérdezne másokat is,ha nem beszélnék.

De nem akarom,hogy tudja,amit tettem,mert balhé lenne.


16L



2013. szept. 26. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira durva dolgot nem tehettél... Szerintem mondd el neki és biztos megértő lesz.
2013. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Hazudj valami szépet. Biztos kreatív vagy. Csak arra figyelj, hogy ne gabajodj bele, ne mondj ellent magadnak építsd fel szépen, minden kérdésre legyen speckó válaszod stb.

Mit tettél d*gtál egy fiúval a wcben vagy mi? :D

2013. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólsz neki a suliváltási szándékodról, akkor tuti kiderül rögtön, hogy mit tettél. Szerintem inkább húzd meg magad egy ideig, aztán egy idő után már nem leszel téma. És így anyukád sem tudja meg talán, hogy mit tettél. De az is lehet, hogy valaki majd elmondja neki, és mindenképp kiderül.
2013. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Minden csoda három napig tart. Bármit is tettél, egy idő után el fogják felejteni. Addig is nem kell foglalkozni velük.
2013. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ebben biztos nem...

Van a suliban egy srác,akiért titokban (vagy annyira nem titokban),a legtöbb lány odavan.

Másfél hónapja lett egy barátnője (előtte is vvolt együtt lányokkal,de az tényleg csak testiség volt).Tök aranyosak voltak együtt,én nekem csak annyi volt a véleményem a róla,hogy tényleg helyes,de tudtam,hogy úgyse lehetne semmi vele.

De megcsalta a barátnőjét,velem.Vagyis másnap szakított vele,de most az egész suli arról beszél,hogy miattam szakítottak és hogy azért,mert jobb vagyok az ágyban,mint a volt barátnője.Ez nem igaz,mert nem feküdtem le vele,csak egyszer együtt aludtunk.

Ez 1 hete derült ki,azóta pokol az életem.

Ő próbál segíteni meg felvidítani és a haverjai is mondták,hogy ne foglalkozzak a pletykákkal,mert csak azért is csinálni fogják majd mások.

2013. szept. 26. 19:01
 6/18 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy nem szeretnéd elmondani miért, de megalázva érzed magad és nem vagy képes emiatt tovább tanulni ebben az iskolában.

Lehet megérti, de ha erősködik vagy visszautasít akkor neki lesz igaza.

Ezt próbáld megérteni. Senki se szívesen bólint a gyereke kérésére, ha annak nem tudja az okát. Fiatal vagy még ahhoz, hogy titkolózz.

2013. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Visszagondolok a régi szép időkre nekem ezek alapján naponta sulit kellett volna váltanom. Azt meg nem olyan könnyű.
2013. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
61%
Szerintem ez nem akkora gond hogy anyukád ne tudhatna róla, én ettől sokkal rosszabbat tettem és abból sem lett semmi olyan ami most meggátolna valamiben, elfelejtette mindenki az egészet, sulit sem váltottam, és megvan mindenem pl barátnők, barátok.
2013. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Légy tökösebb, kb. egy hónap alatt elunják a dolgot. Én gimiben összejöttem az exem legjobb haverjával, abból is volt ám pletyka! kb. 2 hónapig.


Egyik évfolyamtársam megcsalta a pasiját a pasi legjobb haverjával. Abból jó egy éves pletyka lett.


Két osztálytársam szexelt az egyik osztályteremben és többen is rájuk nyitottak. Ebből is ment a pletyka egy ideig, mert nem is jártak amúgy.


Szerinted elbujdosott bárki is? NE légy már gyerekes, halál light-os a sztorid. HA gyengeséget mutatsz amúgy, akkor tovább csinálják, ha leszarod, abbahagyják.

2013. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem értené meg.Nem is tud az egészről.Elutazott a hétvégére és rábeszéltem,hogy egy éjszakát kibírok egyedül,ne jöjjön el mama az ország másik végéből.

Elmentem az egyik barátnőms zülinapi bukijába (ezt tudta anya),ami a belvárosba volt és ott találkoztam a sráccal...A vége az lett,hogy itt maradt reggelig nálunk.


Rólam még sose pletykáltak,nem voltam még a figyelem központjában és nekem az úgy jó volt.Nem akartam,hogy mindenki rólam/rólunk beszéljen és elég nehezen viselem.

2013. szept. 26. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!