Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Naponta felhív az apám 42...

Naponta felhív az apám 42 éves vagyok nagyon nincs erre szükségm, családos vagyok hogy értessem meg vele?!

Figyelt kérdés
ez komoly probléma. ja és ha viszahív csakis a saját telefonon, mert a másik az sok pénzbe kerül!!!!!!!!!!!!!!!!! mi a f...................szt csináljak?????????????????
2013. szept. 27. 19:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Biztos,hogy ezzel az írásmóddal 42 éves vagy?
2013. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Édesapám 50 éves és ő hívja fel az anyukáját minden áldott nap. Szerintem ezt becsülni kell, 2 perc az életedből, apukádnak meg lehet a világot jelenti...
2013. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Bárcsak egyszer is felhívna csak úgy, dumcsizni az apukám...
2013. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%

Azért mert valaki arra vágyik, hogy felhívja az apja, a másiknak még teher marad. Ennyi erővel mindenre mondhatnánk ezt.


"Miért fogyókúrázol? Van, aki éhezik. Miért nem sétálsz? Van, aki le van bénulva."

...

2013. szept. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Mondd meg neki, hogy mi a gondod, egyenesen. Ne hívogasson, ha magányos, akkor ne rajtad lógjon, hanem keressen valami önálló elfoglaltságot. Ne a te pénzeden akarjon ő csacsogni, mert neked az drága és nem elég, hogy zaklat, de még te fizeed az árát is.

Mondd meg neki, hogy mikor hívhat. Nem kell bedőlni az érzelmi zsarolásnak: ha rosszul van, akkor mentőt kell hívni, nem téged.


Ez az első pont. Ha nem hajlandó ezt tudomásul venni, akkor jön a retorzió.


1. Hívószámkijelzés: amint látod, hogy ő hív, ne vedd fel a telefont és ezt mondd meg a családtagjaidnak is.


2. Ha továbra is zaklat, akkor le kell cseréltetni a telefonszámot és titkosíttatni kell. Valamint az összes családtagodnak dettó, különben az lesz, hogy őket kezdni el zaklatni, és rajtuk keresztül akar nyomást gyakorolni rád.


3. Minden internetes felületről egy időre tessék kitiltani.


Félre ne érts! Ez nem végleges szakítást jelent - csak akkor, ha apád nem ért egyáltalán a szóból és továbbra is zsarnokoskodni akar feletted. Ha megérti, hogy mi a helyzet, akkor lehet lazítani a szabélyokon. Akkor nem kell teljes tiltás, de meg kell neki mondnai, hogy mikor kereshet.


Legyél kemény és határozott, mert ilyen emberrel csakis így lehet beszélni, másként nem.

2013. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom itt kinek milyen a szüleivel a kapcsolata, de néhány választ elég durvának találtam. Magamból indulok ki, mert engem szeretetben neveltek fel és mindig mindent megkaptam, amire szükségem volt.

Nem régiben keringett is egy elgondolkodtató történet a neten erről. Hogy hányszor és hányszor magyaráztak el nekünk valamit a szüleink, amíg még azt nem értettük, ők tanítottak meg mindenre, járni, biciklizni, úszni, beszélni, sokszor írni és olvasni is. Ők fogták a kezünket, amikor éjszaka lázasan ébredtünk és ők dolgoztak keményen azért, hogy nekünk napról napra legyen mit ennünk.

A pofám leszakadna, ha öreg korára annyit nem adnék cserébe, hogy beszélgetek vele néhány percet, mert magányos. Ha a pénz érdekel, akkor szerzek olyan csomagot, amin ingyen beszélhetünk, de a minimum azért, hogy 20 évet rám áldoztak jóban rosszban az, hogy ők is számíthatnák rám abban a 20 évben, amikor ők leépülni kezdenek, magányosak, itt fáj, ott fáj, orvoshoz kell kísérni, mellette lenni, szeretni...

2013. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
az utolsó megírta a tutit! :)
2013. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az apám 13. éve elvesztette anyámat, akit soha nem értett meg, (állandó volt a vita köztük).de én időközben megtaláltam az IGAZI-t , akitől kislányom született (ez a 2. házasságom, a srác nem tetszik neki), akit születésétől kezdve elkerült,'.apám első megjegyzése, mikor megtudta, hogy kislány: "Nem baj, felneveljük!") , ma sincs egy kedves szava hozzá, nem kap tőle semmit, "LEZSUZSIKÁZTA"( ez is szép név, de nem ez a neve),és még sorolhatnám....:(És ezek után,elvárja, hogy beszéljek vele,( DE csakis azon a e tel. számon, ami neki ingyenes, és ahhoz vissza kell hívnom, miután rámcsörög, bármikor, bárhol vagyok nem számít)?!Értitek ezt? Mi a fenét csináljak?
2013. szept. 30. 15:19
 19/21 A kérdező kommentje:

Ja és a 16.nak üzenem:

Jó gyermekkorod volt, ezért irigyellek és ugyanakkor sajnállak is, mert soha nem ismered meg a másik oldalt!:)

2013. szept. 30. 15:23
 20/21 A kérdező kommentje:
a legjobban a 15. komment tetszett, valahol érzem, te is jártál már hasonló szituban. KöszI!
2013. szept. 30. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!