Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Erről mit gondoltok, mi a...

Erről mit gondoltok, mi a normális?

Figyelt kérdés

Akármikor telefonálok vagy bárkivel beszélek akár skypeon és anyukám ezt meghallja, ott terem és megkérdezi, hogy kivel beszélek, kivel beszélek. Ilyenkor nem válaszolok neki, amire rendszerint kiakad, hogy nem igaz, hogy semmit se lehet tőlem kérdezni...


Én nem hiszem, hogy mindig be kéne számolnom, hogy mikor hol kivel beszélek, de ő ezt elvárja, pedig most lehet, hogy csúnyán fog hangzani, de sokszor nincs köze hozzá... És ilyenkor hallgatom az érzelmi zsarolásokat.


2013. szept. 28. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukák ilyenek. Ilyenkor megmondod, hogy az egyik osztálytársaddal beszélsz a mittudomén fociról. Ő is megnyugszik, te sem hallgatod a kiakadást. :)
2013. szept. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elöször is hány éves vagy?

egy bizonyos kor alatt igenis köze van anyukádhoz hogy kivel beszélsz.

pl.: pesten most lepleztek le egy pedofilt, aki 11-13 éves fiúkat csalt fel magához, és pénzért, mobil telefonért cserébe szexuális viszonyt létesített velük, amiket fel is vett kamerára. A másik, hogy nagyon sok idős elmebeteg fiatalnak adja ki magát, vagy szépen magához édesgeti a fiatalokat, majd elrabolja, megerőszakolja. De olyanis előfordul a naivabb felénél, hogy a gyereket szépen kifagatja hol lakik, mikor vannak otthon a szülei stb, és kirabolja a családot...


ha nem akarod konkrétan megmondani hogy kivel beszélsz, mert mondjuk egy olyan osztálytárs akivel lehet lesz valami, akkor szimplán megmondod hogy egy osztály társad stb. vagy ha anyud is ismeri akkor a nevét... de ha veled bármi történik akkor első sorban anyukádat veszik elő a rendőrők, hogy mit tud a kapcsolataidról...

2013. szept. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Unalmas az élete, te vagy neki a Barátok közt.
2013. szept. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Első kérdés, hány éves vagy?

Az én lányom 11 éve, és igen, mindig tudom mikor mit csinál, kivel beszél, kinek ír! Még én vagyok a felelős érte, és van közöm hozzá!

2013. szept. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, van egy 10 eves lányom. Bizony megkérdezem, sot megnézem, hogy kivel beszélget, sot, alkalmanként megnézem az üzeneteit is - a tudtával. Gyerek még, nem érti mennyire veszélyes lehet az internet.
2013. szept. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Tőlem is mindig kérdezgeti,h kivel beszélek. :D

De én általában megmondom h pl: 1 haverral vagy vmi,és békén hagy. :)


17/L

2013. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én elég régóta nem élek otthon, de a férjem is mindig megkérdezi, elmondom, és kész :)
2013. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2013. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szülők szeretik tudni,hogy mit csinálsz. Legközelebb próbáld meg,hogy előre szólsz neki. "Ohh még fel kell hívnom Katit mert elfelejtettem mi az angol házi!" Akkor nem fog beszélgetés közben zavarni. Vagy futólag említsd meg neki "Julcsi kérdezte,hogy holnap elmegyek-e vele moziba!"

Így lefog szokni róla,hogy beszélgetés közben zavarjon és ha tudja,hogy elmondod neki később annál kevésbé fogja érdekelni.

2013. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!