Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jó dolog, ha apa lánya meztele...

Jó dolog, ha apa lánya meztelenül alszanak egymás mellett?

Figyelt kérdés
Egyedül neveli apuka a lányát, a gyermek már betöltötte a 13 évet. Sokáig együtt fürödtek, 10 éves koráig rendszeresen az biztos, ahogy hallottam 12 éves korában is volt konkrétan ilyen eset. A leányzó fejlett, érdeklődése a férfiak iránt elég intenzív. 11 éves nem volt, ahogy nekem mesélt el egy esetet, egy 14 éves fiú megmondta neki, majd csak akkor fekszik le vele, ha betölti a 14 évet. Rajta nem múlt volna. A lány igényli, hogy az apja foglalkozzon vele, simogassa a hátát, masszírozza a lábát,... Régebben többször ott aludtam, ment a háború, a kislány nem engedte, hogy mi együtt aludjunk, így volt, amikor 3-an aludtunk egy ágyban, a kislány persze középen, és láttam apuka átölte, úgy aludtak. Ezekhez még hozzáteszem, az apuka nem felhőtlen, alkoholista, amikor részegre issza magát, másnap nem emlékszik mi volt előző este, olyankor is fickós rendesen, (tapasztalat). Apuka narkózik ahogy hallom, igaz én nem vettem észre, de nemrég is házkutatás volt náluk. Zűrös ügyei miatt úgy néz ki, hamarosan le fogják csukni. Szóval nem egy átlagos ember. Lehet lesz köztük valami, vagy már van?
2013. szept. 28. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Mivan?? :D Kikéne végezni az ehhez hasonló embereket,és megtisztulna ez a világ.
2013. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
95%
Kamu... te erre vered? :D
2013. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

És pár hónap után, most hogy megromlott vele a kapcsolatod eszedbe jutott megkérdőjelezni ezt a viselkedést. Mig vele voltál addig ez nem volt gond, sőt, még te is tapasztalatot szereztél a fickós viselkedéséről reggelente.

Ha én bíró lennék egy ilyen ügyben akkor te tőlem komolyabb büntetést kapnál, mint az apa.

2013. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
A meztelenség már kicsit perverz, de alapvetően ebbe nem látok semmi rosszat, én apukámmal 14 évs koromig együtt aludtam és soha nem történt semmi, mert ő rendes ember, ez a férfi lehet hogy nem de akkor nem az együtt alvással van a probléma, az már csak következmény.
2013. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom elhinni,ne haragudj!
2013. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu sajnos. Szégyellem, hogy egy ilyen emberrel kavartam éveken keresztül. Biztos nem egészséges, hogy nem tudom az érzéseimet legyőzni iránta ilyenek és még egy csomó dolog miatt, amit velem csinált.
2013. szept. 28. 09:38
 7/20 A kérdező kommentje:

3 válaszoló

Ne haragudj, ha konkrét esetet nem tudok, miért tenném? Azért meggondolandó az ilyen vádaskodás. Dehogynem merült fel, amikor együtt voltunk, a nagymamával is megbeszéltem, aki azt mondta benne van a pakliban, a barátomnak is megmondtam, hogy nem fél,... Amire ő teljesen felháborodott. Szerintem többet nem tehettem.

2013. szept. 28. 09:42
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Na ne fárasszàl már..... ha gyanúd van ilyenről akkor névtelen beelentést teszel a gyámhatóságon.
2013. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez hányinger! Még "fickós" is? Ne már hogy ezt a gyerek hagyja!
2013. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8 válaszoló

Nem hiszem, hogy ez kötelező lenne. De ha Te szeretnéd, megteheted felőlem, de én nem fogom.

2013. szept. 28. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!