Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hazudtam. Lelkiism...

Mit tegyek? Hazudtam. Lelkiismeretfurdalasom van es nagyon rosszul erzem magam.

Figyelt kérdés
Ma suli utan felhivtam anyat, hogy elmegyek kabatot nezni. A varost mar vegigjartam, mondtam, hogy elnezek az auchanhoz meg a mellette levo ruhaboltokba. Na igen, de itt ket auchan van. Egy szinte itt a szomszedba a masik meg kint az autopalya mellett nagyon messze:s es en vartam a buszt, de jott egy auchanos ingyenes jarat. Na mondom akkor nem varok elmegyek azzal. Felszalltam, de a 2. Megallonal kapcsoltam, hogy az a messzebbi auchanhoz visz. Le akartam szallni, de nem engedett le a sofor. (mert az a szabaly, hogy akkor ki kell mennem az auchanig) nagyon megijedtem. Kivitt oda a semmibe. Szerencsere 10perc mulva indult is vissza igy hazaertem meg minden. De ezt anyanak nem mertem elmondani..mert akkor jon az, hogy hogy lehetek ilyen szerencsetlen. Meg amugy se enged el olyan messzire. De hat ilyen barkivel elofordulhat..nem jarok ingyenes buszokkal, csak annyit lattam, hogy auchan. Olyan rosszul erzem magam. De mostmar elmondtam, hogy itt voltam a kozeli auchannal es minden rendben volt stbstb..szoval mar nem szeretnem elmondani az igazat. De mit tegyek, hpgy ne erezzem magam ilyen rosszul? Kerlek segitsetek. 13L
2013. okt. 3. 17:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hehe veled keménykedik a sofőr nem a roma bandával. Na ő az akinek szégyellnie kell itt magát, roppant gerinces ember...
2013. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És amúgy tényleg...
2013. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Látod ha most cigány lennél, bevered a sofőr orrát, kienged s nem kell hazudnod.
2013. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
S ki tehet arról, hogy nem vagy cigány? ANYÁD!!!
2013. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

jajj de aranyos vagy :)

nem baj, hogy nem mondtad el, mert látod te is, hogy hibáztál és nem is lett bajod. :) nem kell feleslegesen idegesíteni, úgyis csak veszekedne, ok nélkül.

legközelebb figyelj jobban, ennyi :D

2013. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igazabol olyat mondott nekem, hogy csak neztem. Elorementem es mondtam, hogy "elnezest jeleztem, hogy szeretnek leszallni" erre o: "mar nem tudom hanyadik vagy aki nem tudja, hogy ezzel vegig kell menni." en: "tenyleg nem tudtam rola es rossz buszra is szalltam kerem engedlyen le" erre a sofor: "NEM MESZ SEHOVA, ULJEL LE A SEGGEDRE ES A VEGALLOMASNAL LESZALHATSZ" Majd elorementek a romak es szo nelkul leengedte oket.

Amugy koszonom a valaszokat! Mar nem is zavar annyita:) csak delutan meg annyira a hatasa alatt voltam. Anya meg ha tudna valoszinuleg folyamatosan azt figyelne, hogy megint el ne tevedjek. Pedig azert na..ense vagyok hulye. Ismerem a varost. Onnan is siman visszatalaltam csak feltem, hogy sokara lesz busz. Meg, hogy anya pont akkor hiv mikor a buszon vagyok es bemondja a megallo nevet o mef hallani fogja. De ennyi. Azert ebbe a varosba barhonnan hazatalalok:)

2013. okt. 3. 22:31
 17/17 anonim ***** válasza:

erről ennyit. a kettős mérce, ugye. a büdös cigányt leengedi, mert fél, hogy beverik a pofáját.



mondjuk valahol megértem, csak gusztustalan akkor is, hogy ezek a lények mit meg nem engednek maguknak.

2013. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!