Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a 17 éves lányotoknak a tudtotok nélkül volt abortusza?

Figyelt kérdés
A barátja szülei rendezték el valahogy, így 'titokban' maradhat. Mit reagálnál, ha egy ilyen dolog mégis kiderülne a gyerekedről?
2013. okt. 10. 22:05
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
92%
Én is kiakadnék azon, hogy a lányom miért nem mondta el, de azon még jobban kiakadnék, hogy a fiú szülei mi a fészkes fenéért nem szóltak? Persze, ha embereket eszel, ez teljesen normális reakció a részükről, bár nem hiszem, hogy ez fennáll. És hogy a fenébe intézték el nélkülem vagy a férjem nélkül?
2013. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék azon, mit csináltam rosszul, hogy a saját lányom nem mer hozzám fordulni, ha bajba kerül. Aztán leülnék vele, és megpróbálnám menteni a menthetőt.
2013. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%
Hogy derült/derülne ki?
2013. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
82%
A barát szüleit venném elő először. Miért nem szóltak, ha a lányod nem tette meg? Hogyan oldották meg hivatalosan, hogy nem a szülő beleegyezésével történt a műtét? Nagyon komoly jogi következményeket vet fel a tettük. Ha hamisították az aláírást Ha egy orvossal nem engedélyezett abortuszt csináltattak. Ez mind bűncselekmény. Mindez mellett a lányoddal kellene egy nyugodt beszélgetés. Mit rontottatok el?
2013. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
46%
Beperelném az orvost amiért szülői hozzájárulás nélkül elvégezték a beavatkozást!
2013. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
43%
Ja és a barátja szüleit meg bejelenteném okirathamisításért, a lányomban meg hatalmasat csalódnék és büntetném nagyon.
2013. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
90%
Ki mint vet, ugy arat.
2013. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
63%
Az orvoson meg a gyereken meg a barát szülein szeretné valaki leverni a SAJÁT nevelési hiányosságait??? Az elmulasztott éveket?? Micsoda szemlélet! Mert büntetéssel, feljelentgetéssel aztán jól helyre lehet itt majd hozni mindent, igaz? Puszták népe...
2013. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván én máshogy nevelném a lányom, én azt mondtam amit tennék:) De attólmég a bűncselekmény az bűncselekmény és aki elköveti az fizetni fog érte. Attólmég ne gondold hogy az én lányom ilyen lenne, nyilván jobban nevelném:)
2013. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
80%
Először is, adnék magamnak egy büdös nagy pofont, hogy ennyire elb*sztam a lányom nevelését. Utána feljelenteném az orvost és a barát szüleit, ugyanis bűncselekményt követtek el. Ha bármi probléma lett volna (pl. ha műtét utáni kezeletlen fertőzésben meghal a lány), az a szülők felelőssége. Végezetül elbeszélgetnék a lányommal, hogy hogyan juthattunk el odáig, hogy 1) a megfelelő felvilágosításom ellenére nem használt gumit 2) nem hozzám fordult a problémájával...
2013. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!