Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg bediliztem ha vettem...

Tényleg bediliztem ha vettem 50 ezerért egy trambulint? Apám szerint igen. Felállítottuk a barátaimmal a nappaliban, és apám elkezdett örjöngeni hogy fogyatékos, visszamaradozott vagyok és ilyenek.

Figyelt kérdés

pedig olyan jó ugrálni...


15f


2013. okt. 14. 17:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját pénzedből vetted és nem apádéktól nyúltad le titokban, akkor nem értem a kiakadását. Nem lehet, hogy azért őrjöngött, mert a nappaliban állítottad fel? Egy trambulin tényleg nem lakásba való.
2013. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
am eleht a nappali miatt akadt ki. figy galétria is van mert 4.2 méter a belmagasság!
2013. okt. 14. 18:11
 13/22 anonim ***** válasza:
Talán sokallta ezt az összeget,én is soknak tartanám,akár a saját pénzedről van szó,akár nem.Másrészt tényleg nem nappaliba való az ilyesmi.
2013. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha a te pénzed volt, amit arra költöttél, amire akartál, akkor biztos, hogy a nappali miatt cseszett le, ami szerintem teljesen érthető. Nagyon balesetveszélyes, vigyétek ki a kertbe, amíg jó idő van, utána tegyétek el, aztán majd tavasszal előveszitek.
2013. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Még ha a te pénzed is volt, azért akadt ki szerintem (jogosan)ennyire , mert csalódott benned, látta, hogy ilyen sok pénzt kidobtál tulajdonképpen a semmire, azaz felelőtlenül vettél egy tök fölösleges drága vackot, egy trambulint. Most ugrálsz rajta párat, majd kis idő múlva megunod (meg fogod, hidd el nekem), és ott fog porosodni, vagy max eladod a feléért, mint amennyiért vetted.

50ezer FT a mai viszonylatba igen sok. Valakinek ennyi a fél, vagy a háromnegyed fizetése. Nem akarlak bántani, de én is kiakadnék, ha látnám, hogy ilyen felelőtlenül elkölt valaki több tízezer FT-t a családban.

Oké, te pénzed volt, arra költöd amire szeretnéd, de szerintem te sem gondoltad komolyan, hogy megéri 50ezer FT-ért venni egy trambulint.

2013. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vidd ki a kertbe. Egyébként, jól tetted, h trambulint vettél, iszonyatosan jól átmozgatja testet, nagyon egészséges. Nagy szélben ne használd.
2013. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadás lehetséges okai:

1. Ára

15 évesen elköltöttél 50.000 FT-t egy olyan dologra, amit ha nagyon maximum 1-2 évig használsz még. Tudom miről beszélek, én is imádtam ennyi évesen trambulinozni (bár nekünk nem volt saját), később pedig kinőttem, és már nem csináltam. Manapság ez nem kis pénz, hiába a sajátod.


2. Nappali

Hiába magas a belmagasság, egyszer kell erősen nekiugranod a plafonnak, máris vihetnek a kórházba nyakcsigolya töréssel. Ez nem játék. Mit gondolsz, miért vannak a nagyobb trambulinok az udvarokon, szabad téren?


Amúgy én is sokallnám egy ilyen dologra a pénzt, pláne ennyit, de azért szólhattál volna a szüleidnek (még ha a te pénzed, akkor is), hogy szeretnél egy ilyet venni. Ha engem kérdezel (szimpla magánvélemény), elég nagy pénzpocsékolás volt ez.

2013. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
amúgy használtan bvettem és asszem 120 kilót bír. és nagyon rendes volt a srác mert el is hozta kocsival ide. :)
2013. okt. 14. 20:19
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Én 33 éves vagyok, és ha tehetném minden nap trambulinoznék. Szerintem jó vásár volt.
2013. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

:DD Neee, ez a kérdés, és néhány komment...feldobtátok az estém! :D Kérdező, jó arc lehetsz! :D


23/N

2013. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!