Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? A páromnak az...

Mit csináljak? A páromnak az első házasságából van egy nagy lánya és velünk él.19 éves

Figyelt kérdés
látszólag elfogadott, , jóban is vagyunk, , ha itthon van az apja. Ha nincs kifordul önmagából, nem csinál semmit, ha én kitakaritok szét pakol (van 2 éves kislányunk) Vele is csúnyán viselkedik és hiába kiabálok vele, hiába szólok az apjának nem nagyon hisz nekem, mert ugye mikor itthon van akkor minden ok! Tanácstalan vagyok, de ezt nem sokáig birom igy
2013. okt. 15. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Már nagykoru menjen a lany ahova akar dobjatok ki
2013. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
19 éves felnött nő ha szemétkedik te is fogod a cucait és kivágod az ablakon, ebben a korban hid el fel tudja fogni hogy nem viselkedhet hisztérikézó tinike módjára kb egy 13 éves szintje ez a viselkedés, ha a szülei nem hajlandók nevelni ted meg te mert egy 19 éves nőtől ez szánalmas.
2013. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gondolom te meg a férjed saját lakásban éltek(közös lakásban),ha igen és TE/TI etetitek akkor azt kell csinálni amit ti mondok!pl takarításból vegyek ki a részét! 19 évesen ahogy leírtad úgy viselkedik mint egy kis hülye tinip...a
2013. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!