Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elhiszi, hogy drogozok....

Anyám elhiszi, hogy drogozok. Mit egyek?

Figyelt kérdés
A szomszédokkal nem túl jó a kapcsolatom... próbáltak már többször is kibaxni velem. Többször hallottam vissza olyan dolgokat amilyeneket nem is én csináltam vagy senki nem csinálta csak kitalálták. Az előbb jöttem haza suliból anyám meg sírt, megkérdeztem hogy mivan és azt mondta, hogy találjam ki.. ötletem se volt erre nagy nehezen kihúztam belőle és az a baja hogy én drogozok meg mekkorát csalódott bennem stb. Ez nem is igaz.. volt amit kipróbáltam de az évekkel ezelőtt volt és nem szoktam rá meg nem is jött be meg azt amúgy is tudják. Állítólag nagy társasággal láttak füvezni. Az lehet hogy láttak de max sima cigivel vagy kevernek valakivel. Nem érdekelnek amúgy a szomszédok meg hogy ki mit mond vagy gondol de azt nem akarom, hogy a szüleim nekik higgyenek. Elmondtam anyámnak mindent de nem úgy néz ki hogy meg győztem. Szerintem apám nekem fog hinni de anyámnak mondjak még valamit? 18/F

2013. okt. 17. 13:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mákot, az megtrükközi a drogtesztet.

72/drogélvező

2013. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%
A szomszédot először is elküldeném a halál fa.zára. Utána megmondanám, hogy a saját dolgával foglalkozzon, és k.rvára kérjen bocsánatot anyáméktól különben felkeresek egy ügyvédet és becsületsértésért, rágalmazásért fog felelni!
2013. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szendvicset.
2013. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Mielőtt anyud jelenlétében elküldöd a ... , legyen a kezedben a negatív teszt. Arra nem lehet mit reagálni.
2013. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
na, hát ilyenek írják a kamu kérdéseket, kérdez, aztán más reggel válaszol, csak néha elfelejt váltani köztük...
2013. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ott a pont, utolsó!
2013. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

sdzomszédnak mondanám, hogy a saját drogával foglalkozzon.


42/F/szex és barátok közt függő

2013. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
barátok közt függő :DD
2013. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Barátok közt függő :DDDd

Akkor megyek vérvételre. Oda kell időpont vagy valami? És még akkor van eredmény vagy pár nap múlva? Leszarom őket csak kicsit szarul esik, hogy pont anyám nem hisz nekem akinek kéne.

2013. okt. 17. 15:49
 20/24 anonim ***** válasza:
Leszarod őket? széklet vizsgálatra is mész?
2013. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!