Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Nem szeretek itthon élni, a szüleim parancsolgatnak, folyton veszekednek és rossz a légkör itthon. A tesómékkal kivételeznek, de tőlem sajnálják a pénzt ( hozzájuk képest). Anyám férje teljesen el van szálva magától és ugy gondolja, hogy mivel ő keresi a több pénzt így anyának és nekem ugymond körül kell ugrálnunk őt. Mindent fikáz, mindenért szól semmi se jó neki csak saját maga. Már nagyon unom ezt de még 1,5 év mire 18 leszek és végre elköltözhetek itthonról. Hogy bírjam ki addig ezt? Az nem is kérdés hogy bulizni szinte egyáltalán nem engednek el meg semmi... de bárcsak ennyi probléma lenne..
2013. okt. 20. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj minél kevesebbet beszélni az anyád férjével, és ha lehet, akkor minél kevesebbet legyél otthon. Pl menj el inkább a könyvtárba tanulni, és a délutánjaidat jobb lenne, ha a haverjaidnál töltenéd. Tudom még javasolni neked a diákmunkát, hogy gyűjthess valamennyi pénzt, és amint 18 leszel elköltözz egy albérletbe! Kitartást kívánok neked még ahhoz a másfél évhez, és sok sikert a továbbiakhoz!
2013. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a baj hogy az a mániáuk hogy üljek itthon és tanuljak, ne járjak el és ne dolgozzak mert akkor nem koncentrálok a tanulásra..
2013. okt. 20. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!