Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért van szükség...

Szerintetek miért van szükség apára?

Figyelt kérdés
Nekem van apám, de nem értem, miért kéne feltétlenül nekem egy apa. Jól el lettem volna nélküle is, mert sose jöttünk ki és még enyhén fejeztem ki magam. Kb pokollá tette a gyerekkorom. Sokszor nem értem azokat, akik vágynak egy apára, vagy ragaszkodnak az apjukhoz. Elmagyarázná valaki ennek a "logikáját"? Sokan a szeretettel jönnek nekem, de én ezt nem érzem. Nem érzem és kész, akkor se, ha állandóan ezzel nyaggatnak. Amúgy én azt tapasztaltam, hogy sokan használják a szeretet szót akkor is, ha semmi nincs mögötte, úgyhogy ezt valahogy mindig kétségekkel fogadtam, ha valaki a szeretetről beszélt nekem.

2013. okt. 21. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Pont azért amiért anyákra.
2013. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Dwight Schrute válasza:
100%
az a baj, hogy bármit mondunk neked, azt úgy sem fogod megérteni, mert nem volt benne részed.
2013. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
4%
semmi szükség nincs rá csak ez a modern hülyeség miatt alakult ki az a nézet hogy egy gyereknek apa is kell na meg a dolgozni nem akaró nők hogy legyen aki eltartsa őket meg a puját.
2013. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

És ha az anyáddal lenne probléma akkor most az anyák ellen panaszkodnál!


Induljunk ki abból, hogy vannak a szülők /ehhez csak dugni illetve szülni kell/ és vannak az apák-anyák, amihez egy kicsit több kell.


Neked csak szülőd van rosszabb esetben sperma donorod.


Bocs ha vulgáris voltam!


De ha normális szemmel nézzük a dolgokat akkor azért van vagy is lenne szükség apára és anyára, hogy egészséges körülmények közt nőlj fel. Legyen egy hiteles apa és anya képed és fogalmad a jó családról, amit aztán tovább vihetsz. És igen a szeretet meg a törődés, hogy nem vagy egyedül.


Apád mind erre nem alkalmas sajna nem mindenkinek való gyerek.


Ha látod az apád hibáit akkor vondd le a tanulságot és te ne legyél olyan. Ha nem megy akkor nem kell eröltetni nem vagy köteles szeretni mert azért meg kell dolgozni egy szülőnek de a gyereknek is.


Ő nem tudta ezt kivívni talán tényleg jobb is lett volna nélküle. Reméljük te majd más úton jársz majd.


Apropó anyukáddal, mi a helyzet?

2013. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Te magad írtad...

Hogy ne tegye pokollá a gyerekkorod. Ezért lett volna neked is szükséged rá.

2013. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

A logika ez:

Anya plusz apa egyenlő gyerek.Apa nélkül nem lennél.Világos?

Az ,hogy a gyakorlatban te nem kaptál az apukádtól törődést,figyelmet,gondoskodást,szeretetet az más tészta.Szomorú nagyon,de ez nem jelenti azt,hogy nincs szükség apára.Ugyanolyan szükség van rá mint az anyára.

2013. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

4 Anyukámmal más a helyzet. Vele se felhőtlen a viszonyom, de ő legalább törődött velem, benne legalább van lelkiismeret.


6 Hát...ez végül is logikus. De nem ez a lényeg.

2013. okt. 21. 22:19
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Az én "apám" a mai napig megkeseríti az életemet sajnos, de tudom milyen a tökéletes gyermek-apa kapcsolat, pedig nem volt benne részem és ezért zavar, hogy ha másnak olyan lehetett, nekem miért nem....
2013. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Te nem élted meg az apai szeretetet, nem tudhatod, milyen az. Az igazi kin az, ha megtudod és elveszited....
2013. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
Ha egy beteg ember nemzett téged akk értelek. Ha ö nem beteg, akk meg te vagy az.
2013. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!