Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zsarol a párom fia. Mit tegyek?

Zsarol a párom fia. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom 21 éves fia tegnap meglátott, hogy az egyik kollegámmal beszélgettem. Este írt a facebook-on, hogy mindent elmond az apjának. Tudom, hogy a párom féltékeny rám és bármit elhinne. Tényleg nem történt semmi, csak beszélgettünk.
2013. okt. 23. 08:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Előzd meg a dolgot. Mondd el, hogy a fia megzsarolt, és nem akarod, hogy ebből probléma legyen, ugyanis tényleg nem történt semmi. Ha meg a párod nem bízik benned, akkor szerintem az egész kapcsolatnak annyi már...
2013. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

És akkor mi van?! Ti felétek tilos a házasságon kívül BESZÉLGETNI mással?


Nem értelek...

2013. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Félek, hogy a párom a fiának hisz és nem nekem.
2013. okt. 23. 08:54
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csináltál semmi rosszat, miért van bűntudatod?

Zsarolni csak azt lehet, akit van miért.

Ha pedig a párod tényleg ennyire nem bízik benned, a fia meg direkt kiszúr veled, el kellene gondolkodnod, hogy vajon mégis, hova vezet ez a kapcsolat??

2013. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 acelsziv ***** válasza:
97%
Hát te nagyon ostoba vagy... Ha a párod ENNYIRE nem bízik benned, akkor mi a jó fenéért vagy még együtt vele? Ha a fiának hisz, akkor menjen a fenébe. Jobban jársz, ha szakít veled és kapsz egy lehetőséget RENDES fickót találni.
2013. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szeretem a páromat! Jóképű, rendes, kedves jobb pasit úgysem találnék. A fia pedig direkt keresztbe akar nekem tenni.
2013. okt. 23. 09:02
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Rém kedves lehet, ha amiatt rettegsz, hogy ellenkező neművel beszélgettél...


Nézd, ebben az esetben bízd a dolgot a férjed kedvességére.

2013. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Pont ezt akartam írni, mint az utolsó.

Persze, rednes, kedves, de konkrétan rettegsz tőle (!), mert beszélgettél egy férfivel aki nem ő.

Szerinted egy normális ember mellett rettegni kell? Mert ha igen, akkor semmi probléma, nyugodtan hagyd, hogy lelki terrorben tartson.

Ellenkező esetben a srác üzenetét ignoráld. Ha elmondja a barátodnak, aki megkérdez róla, akkor elmondod a tényeket és kész. Ha nem képes hinni neked, akkor lőttek az egész kapcsolatnak, mert nem bízik benned.

2013. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
*terrorban, rendes
2013. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha a parod nem neked hisz,akkor elgondolkodnek kicsit...

Egyebkent en mashogy talalnam. Pl. ' Ohh nem is mondtam,tegnap osszefutottam a fiaddal. Epp xynal beszelgettem a munka miatt es meglattam arra setalni. Kivancsi vagyok merre ment....stb. Igy semmi gaz nem lesz.

2013. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!