Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zsarol a párom fia. Mit tegyek?

Zsarol a párom fia. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom 21 éves fia tegnap meglátott, hogy az egyik kollegámmal beszélgettem. Este írt a facebook-on, hogy mindent elmond az apjának. Tudom, hogy a párom féltékeny rám és bármit elhinne. Tényleg nem történt semmi, csak beszélgettünk.
2013. okt. 23. 08:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A fia kocsival volt, én nem láttam de ő pontosan elmondta, hogy hol és mikor látott.
2013. okt. 23. 09:36
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a "minden" amit el tud mondani? Hogy egy kollégáddal szóba álltál munkaügyben?? Vagy nem futsz el, ha el ellenkező nemű hozzád szól?

Ha valaki féltékeny, az eléggé megmérgezi a kapcsolatot. Ez olyan, mintha azt írnád, jó ember, csak minden este elver. A te párod meg jó ember, csak nem állhatsz szóba férfiakkal nyilvános helyen (sem). Azért ez őrület.

A párod fia zsarol, ha tud valamivel zsarolni. Vonj vállat, és ne hagyd magad. És azért elgondolkoznék, hogyha a férjem megszabná, hogy nem nem állhatnék szóba férfiakkal, meddig lenne a férjem. Ez már durva korlátozás.

2013. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túl sokat magyarázol bele a dolgokba.. mégha az a beszélgetés nem is volt olyan szimpla mint aminek itt beállítod, akkor se lenne belőle semmi ha te mondod el hamarabb .. amúgy meg az hogy elmond mindent apának az nem zsarolás, simán fenyegetés. Zsarolásnál ellenértéket szoktak kérni a hallgatásnál: pl fizess neki titokban x összeget hogy ne áruljon be.
2013. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Jóképű, rendes, kedves jobb pasit úgysem találnék"


A jóképűt értem, de igazából van más pasi is aki jóképű, no mindegy.

rendes... veled? Mert ha ilyen kis apróság miatt kiborul, akkor minden csak nem rendes.

kedves... erre megint csak azt mondom, hogy lehet ő a mintaférj, ha be akar zárni egy vártoronyba. Akkor sokra mész a kedvességére.


Ez nem párkapcsolat, ez a pokol. Dehát ha neked ez jó, akkor jó. Akkor meg mit paláverezel itt? Rohanj a párodhoz közben ostorral csapkod a hátad és rimánkodj a kegyeiért. Ha nagyon "rendes" lesz veled, talán megbocsát :p


Tudod ezt te választottad magadnak. Ha tudod, hogy ennyire féltékeny a pasid akkor minek állsz szóba bárkivel? Ha meg élni szeretnél akkor meg minek vagy vele?


Mert ez nem élet. Ennyi erővel lehetnél arab feleség is.

2013. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Haha, szerintem vaj van a fejeden,és most nem tudod, hogy pontosan mennyit is látott a párod fia :)
2013. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
csak azt lehet zsarolni aki engedi. Mutasd meg párodnak facebook üzenetet azt kész
2013. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Na most valld már be őszintén: Mitől félsz?


Ha valóban beszélgettél egy kollégáddal abban nincs semmi rossz, aki ezt nem érti meg az idióta. De én is kezdem úgy érzeni, hogy te valamit sumákolsz...

2013. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el párodnak,hogy beszélgettél 1 kollégáddal és a fiad meglátta és megzsarolt.Előzd meg a dolgot+kérd meg a párod,hogy beszélgessetek el a fiúval,hogy miért ilyen veled.
2013. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
2013. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
te nem az vagy, akit beköpöttt a mostohafia az apjának, mert szexeltél vele?
2013. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!