Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha el akarok...

Mit tegyek ha el akarok költözni de még csak 13-éves vagyok? ; (

Figyelt kérdés
13 vagyok az apám állandóan csicskáztat és kötekedik velem nem hagy élni... Meg is szokott verni...ha visszaszólok de már nem bírom elviselni... Anyumat és a tesómat sajnálom mert az egyik tesóm már elköltözött mert menekülni akart a másik az is alig birja de én vagyok a legkisebb és engem bánt apum... Anyum hiába szol vagy veszekedik vele nem használ... Nincs pénzem kevés az ismerösöm ahová költözhetnék... Mit tegyek hogy gyüjtsek pénzt hogy hova költözzek el mert már nem bírom... :( ;(
2013. okt. 31. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen nem költözhetsz még gyámhivatali engedéllyel sem

ülj le és beszélj anyukáddal, mondd le neki, hogy már nem bírod, keressetek valami megoldást közösen

vagy rendezze ezt el apukáddal vagy ha ő is megoldhatatlannak látja a helyzetet, akkor közösen kell lépnetek és elköltözni vagy apukádat rábírni a költözésre

2013. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

készítsd ki, hogy magától menjen el. keverj neki hashajtót a kávéjába, üvöltesd a zenét, hangoskodj, hagyj magad után rumlit, ami őt zavarja, dobáld ki a cuccait, csinálj rájuk lyukat, tedd tönkre a sz.gépét telefonját(ha van és belülről, tehát nem a szeme láttára :D), stbstb... csináld meg amit kér csak rosszul.. öntsd ki a dolgokat, ejtsd le.. ne húzd le a wc-t... hajnalban mikor még alszik csinálj valamit amitől felébred, stb...

csak előtte beszéld meg anyuddal, hogy ő ne haragudjon rád ezek miatt :D

én nem hagynám hogy engem bántson (mondjuk nekem nevelő apám), persze a bosszú se feltétlenül megoldás, de én ezeket tenném legalábbis a képzeletemben...

2013. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vedd rá anyudat hogy együtt költözzetek el
2013. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általános után mejnj kollégiumba, sajnos jobb öteltem nincs.
2013. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
6 éves korom óta lelki terror közt élek, amelyben verés van ( nem engem hanem a szülők közt). Állandó részegség és kiabálások. Most 18 vagyok de még mindig itt élek. Szeretnék elköltözni de nem tudom, hogy ki kell valahogy birnom még az élet ad rá lehetőséget, hogy sikerül elhúznom innen.
2013. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Megszakad a szívem ezektől a kérdésektől.

Mert gyakorlatileg ezek a gyerekek-fiatalok SEMMIT nem tudnak tenni magukért reálisan szemlélve a helyzetet.

Ráadásul most még valamennyire normálisak (bár ha kora gyerekkoruktól ebben élnek, esélyük nincs normális lélekkel élni felnőttként, de ezt még nem tudják, azt hiszik, ha a környezet megszűnik, minden okés lesz), de napról napra nyomorodik meg a lelkük.

Azt hiszem, ha igazán gazdag leszek, létrehozok egy iskolával kombinált bentlakásos intézményt ilyeneknek.

2013. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ugyan ez van velem is 12 éves vagyok.Csak nálam az a baj hogy anyukám is és apukám is ilyen hülye.Csicskáztatnak,vernek(szíjjal,néha fakanállal is nekem jön .Elelgem van mást nem tudok rá mondani.Volt olyanis hogy a fürdőkádba beleverték a fejemet.Ha meg visszaszólok nekik ugy nekem jönnek mint valami vadállat.Énis el akarok költözni,de sajnos nem lehet:(

Arra gondoltam vagy elszökök otthonról,vagy öngyilkos leszek,mert ezt már nem bírom :(

2017. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!