Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » S. O. S. Anyáék sokkal jobban...

S. O. S. Anyáék sokkal jobban szeretik a hazug, verekedős 8 éves húgom, mint engem, egy 11 éves, átlagos lányt. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem élünk nagy lábon.˙(Havonta kb.150 ezer forint)Anya mégis folyton veszi Vaninak(a húgomnak) a sok színezőt, könyvet.Ha Vani karmol,üt,rúg engem, én meg mérges leszek és visszaütök, akkor én vagyok a rossz, ő meg a glóriás angyalka.Vani folyton a pártjukat foglya nekik, én meg szókimondó vagyok.Ha ő hoz egy matek 1-est az nem baj, bezzeg ha én hozok egy 2-est akkor leüvöltik a fejem.Ő sokkal többet gépezhet, mint én.Már mondtam nekik, hogy én vagyok számukra az ördög, Vani meg az angyalka.Egyébként én érzékeny vagyok nagyon, ők meg nem.Apa például lelövi azokat a macskáinkat, amelyek megfoglyák a galambjait.SÜRGŐS!

2013. nov. 1. 13:05
 1/10 anonim válasza:
Nagyon durva amit irtál nálunk én kapok mindent és engem csedznek le mindenért a húgom alig kap vmit de őt nem cseszik le ha rosszabb lesz a helyzated kérj segitséget a nagyszüleidtől. 12/L
2013. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
itt mindenképpen változtatni kell a szüleid hozzáállásán. próbálj meg leülni velük beszélgetni és mondd el nekik mit érzel, mi bánt, és úgy gondolod, hogy nem bánnak veled egyenlő módon (hugod 1-esei meg a te 2esed) vagy esetleg még kérdezd meg mit tettél, amiért így viselkednek veled? és ha tudsz TE hogyan változtass!
2013. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A nagyszüleim anyáék pártját fogják.
2013. nov. 1. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:

A Gyakorin rengeteg ilyen kérdés van,keresgess köztük.

De amúgy meg nem értem,hogy egy nyolc éves csaj,hogy mer piszálni egy tizenegy évest...Persze,ha tesók vagytok az kicsit más.De nézd,a suliban minket 5.-eseket elősősök(!!) rúgdosnak.Tehát...

11L

2013. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért utálnak, mert kövér vagyok?(Pedig nem eszek annyit mint a vékony osztálytársaim.)
2013. nov. 1. 13:28
 6/10 A kérdező kommentje:
De Vani növeszti a körmét, hogy karmolhasson.
2013. nov. 1. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor anyádék hülyék már bocsánat. ha tényleg nem csinálsz semmi rosszat és csak a kövérséged miatt utálnának az abszurd? szüleidként úgy kéne elfogadniuk, ahogy vagy!
2013. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van kisebb, főleg húg, ott mindenhol így van. Nem tudsz ellene tenni. A szülők ezt nem fogják kívülről látni. Nálunk is így volt. Én amikor rákérdeztem, anyám azt mondta, hülyeséget beszélek. Szóval ezzel sajnos együtt kell élni. A húgod a kisebb, ezért minden rá lesz hagyva, és meg lesz neki engedve. A saját érdekében ne szólj neki semmit, ha bánt, ne üss vissza, ne csinálj vele semmit. Hidd el tudom mit beszélek sajnos....Akkor fog javulni a helyzet, a ha elköltözöl.
2013. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet, mint nálunk is, hogy tesóm már csak sajnálatból is anyám mellett áll. Ezzel eléri, hogy anyám is mindig mellette álljon ki, és húgom bármit kér, mindent megkap. Én meg nem vagyok ilyen. Hiába az anyám, ha nincs igaza, egyszerűen képtelen vagyok megvédeni. Megmondom a véleményem, aminek általában gyerekes sértődés a vége....
2013. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nálunk dettó ugyanez van és így is marad nyugi...nemrég derült ki hogy nekem csak a féltestvérem a kishúgom de most mégjobban van szeretve mivel " szegény" és ezáltal apum (akinek én vagyok az egyetlen gyereke ha úgy nézed) minden vágyát teljesíti én meg le vagyok sz.rva mind anyám mind apám részéről..nem érzem jogosnak a helyzetet de engem is lehülyéztek amikor azt mondtam "őt jobban szeretitek"-ezzel nem lehet mit tenni....KITARTÁÁÁS.:)).!

15/L

2013. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!