Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon tényleg ez a helyes döntés?

Vajon tényleg ez a helyes döntés?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt, ő fél éve kint dolgozik külföldön. Itthoni problémák miatt valószínűleg átköltöznék hozzájuk. Ő az szüleivel lakik még, viszont nagyon a kapcsolatom velük. Ők már rá is bólintottak a dologra. Az édesapja is kint dolgozik már több éve. Viszont én az iskolai tanulmányaimat befejeztem, és munkát az istenért nem találok. Nagy pofátlanság lenne így átköltözni?

2013. nov. 3. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

18:10-es kérdezőnek üzenem hogy nem egyértelmű a kiegészítés hogy mire vonatkozik.

a nagyon helyett jó vagy pedig nagyon jó esetleg valami egészen más.

amúgy mindenki hibázhat de a hibáknak következményei vannak. ez esetben megúsztad egy sima beszólással de legközelebb kiátkozlak a magyar nyelv tanszék területéről nézze meg az ember.

2013. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10.: ha a párja otthon él, akkor kétlem, hogy ő tartaná el a szüleit meg majd a leányt is és nem fordítva. Normális kereső emberek önálló életet kezdenek (főleg külföldön, ahol meg is teheti a fizetéséből), ebből feltételeztem, hogy ha a srác a szüleivel lakik, akkor még ő maga is eltartott...
2013. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!