Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, hogy lehet, hogy...

Szerintetek, hogy lehet, hogy valaki az egyik gyerekét szereti a másikat nem?

Figyelt kérdés
Páromnak két gyereke van (két nőtől), a lányát két éves koráig nevelte a fiát egyáltalán nem. Ma azt mondta nekem, hogy a fia iránt semmit nem érez de a lányát nagyon szereti. Tényleg van ilyen?
2013. nov. 3. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fiával csak kéthetenként, vagy még ritkábban találkozott. Így nem alakult ki közöttük jó kapcsolat. Esetleg még ellene is neveli az anyuka.
2013. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kolléganőm élettársának előző két kapcsolatából vannak gyerekei. Az első házasságából 2, azokat imádja, elkényezteti. A második kapcsolatból született gyereket nem szereti. Ennek pedig az az oka, hogy a harmadik gyerek úgy csúszott be, hogy még házas volt az apuka, tehát megcsalásból. A házassága erre ráment, és ahogy elnézem, ezt bánja egész életében, pontosan tudja, mennyire cserbenhagyta a feleségét és a gyerekeit, és gondolom kivetíti ezt a rossz érzést a harmadik gyerekre, aki miatt az egész kufirc kitudódott, és emiatt nem is szereti.
2013. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A fiával soha nem tartotta a kapcsolatot a lányát nyolc évesen látta utoljára.
2013. nov. 3. 17:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ilyen van-e, de én a helyedben lépnék...
2013. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztosan lehetséges...

Komoly kapcsolatot és gyereket tervezel egy olyan emberrel aki már két gyereket elhagyott, és ahogy kivettem a szavaidból, évek óta nem látott?

2013. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyereket nem tervezünk de ha jönni akar jöhet.
2013. nov. 3. 18:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát. Nekem van egy bátyám. 15 éves. Sokáig drogozott(állítólag leszokott,de mi a garancia?),most "csak" füvezik,és mellette cigizik. Iskolába nem jár,emiatt nincs is családi pótlékunk neki,csak nekem. Minden harmadnap be van b*szva,és semmit nem segít.

Én teljes mértékben az ellentéte vagyok. Jól tanulok,és még egyszer sem próbáltam ki semmit,amin ő már rég túl van.

Ebben az esetben úgy érzem jogos a szüleim részéről,hogy engem jobban szeretnek,mint őt.

Viszont,hogy a párod miért érezd így,ezt csak is tőle tudhatod meg.

13L

2013. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na és te ilyennel készülsz "közös" inkább egyedülálló jövőre?

Te sem tanulsz más hibájából.

2013. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kapj a fejedhez, nehogy terhes maradj mert úgy jársz, mint az elődeid!
2013. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem járok úgy. Sajnos családi okok miatt nem tarthatta a gyerekeivel a kapcsolatot.
2013. nov. 3. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!