Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? El akarok koltozni...

Mit tegyek? El akarok koltozni! Nem birom ezekkel tovabb!

Figyelt kérdés

Nem birom a szuleimmel! Teljesen elegem van! Folyamatosan az ordibalas megy FOLYAMATOSAN! Apam idegbeteg folyamatosan csapkod, az elobb ugy becsapta az ajtot, hohlgy majdnem kitort az uveg. Ordit, mint egy elmebeteg es mindent veressel akar megoldani. Mindig azt hallgatom, hogy ilyen hulyegyereket meg eletebe nem latott es, hogy egy hulye semmirekello r*banc vagyok meg, hogy megbanta, hogy megszulettem es legszivesebben mar agyonutne. Es annyi mindent elvar tolem, hazajovok es menjel vidd le a kutyat de tanuljal is, mosogass el, pakolj ossze stb..nem az, mert megcsinalom, DE egyszerre nem tudok 20 fele dolgot. Most is rettento faradt voltam reggel levittem a kutyat es visszafekudtem bevallom aludtam delig, de nekem is kell pihenni. Es azert is ordibalt, hogy mi az, hogy meg semmit nem csinaltam?! Az, hogy neha elmenjek a barataimmal valahova na azt meg hagyjuk is... Energiam se lenne hozza. Anyaval annyira nincs baj, de az a baj, hogy nem all ki ertem, mert ugy latom, hogy tart apatol o is. Nagyon elegem van! Gyomorgorcsom van, ha apa itthon van es mindig megkonnyebbulok ha elmegy valahova. Egyszer nem volt itthon egy hetig. Akkor volt jo itthon. El akarok koltozni, de egy dolog miatt nem megyek..nagyon szeretem a kutyusom es nem akarom itthagyni. Nagyimhoz nem vihetnem magammal. Mit tegyek?

15L


2013. nov. 9. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem sok választásod van.Tűrni kell.

Majd ha felnősz,lesz munkád és pénzed,akkor el fogsz tudni költözni,addig nem.

Hidd el tudom miről beszélek,ugyanezen mentem át én is...

2013. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:
9%
intézz a kutyusnak befogadókat és irány a nagyi. Esetleg beszélj egy ifjúságvédelmissel a suliban.
2013. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazabol akkor megyek nagyimhoz, amikor akarok a szuleim szerintem eszre se vennek ha csak 1-1 napra jarnek haza, sot orulnenek szoval nem kell "hivatalosan" ott laknom.
2013. nov. 9. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Azért az sem 100% amit az első írt, én is ilyen családban nőttem fel és a huszas éveimre olyan kisebbségi komplexusos, szorongó elmebeteg lettem, hogy még 10 évig képtelen voltam a saját lábamra állni, folyamatosan kezeltettem magamat, pszichológushoz, pszichiáterhez jártam és marékszámra szedtem a gyógyszert. Volt olyan hogy nem mertem kimenni az utcára, 30 éves koromig egyetlen munkahelyem sem volt, az iskolát sem fejeztem be, az volt a szerencsém hogy a bátyám és a nagymamám segítettek anyagilag amíg talpra álltam úgy-ahogy, különben már rég felkötöttem volna magam.
2013. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát kedves 4-es azért nem mindenki olyan gyenge jellem,és labilis idegzetű mint te.

Én 22 éves koromban kaptam egy jól fizető munkát,és elköltöztem otthonról.Nem kellett sem pszichiáter,sem gyógyszerek, csak sok sok erő,kitartás,akarat és idő,hogy feldogozzak mindent.

De lehetetlen...

Mégse lettem lelki nyomorék.Van egy férjem, és csodaszép kislányom. :)

26/N

2013. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja,az 1-es voltam.
2013. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Es annyi mindent elvar tolem, hazajovok es menjel vidd le a kutyat de tanuljal is, mosogass el, pakolj ossze stb..nem az, mert megcsinalom, DE egyszerre nem tudok 20 fele dolgot."


Azt tudod csinálni, hogy nem adsz alkalmat a kötözködésre. Ne várd meg, amíg felszólítanak, hogy segíts, csináld meg magadtól. Beszélj anyukáddal, sőt, egy nyugodtabb pillanatban mindkettejükkel, hogy készítsetek neked együtt egy napirendet, amiben a suli utáni otthoni feladataidat együtt megtervezitek. Ha ezeket szépen magadtól elvégzed, akkor apu nem fog üvöltözni veled és máris könnyebb lesz az életed.

2013. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös, nem, te egyszerűen csak paraszt vagy. :) Senki sem mondta hogy NEKED nem sikerülhetett, csak azt hogy nem mindenkinek könnyű kilépnie a szar család árnyékából. Veregesd hátba magad hogy jól meg merted mondani az egyetlen egyetemes igazságot. :)
2013. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!