Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hagyja vki felnőtt...

Miért hagyja vki felnőtt létére, hogy az anyja nyilvánosan megalázza, mint egy kisgyereket?

Figyelt kérdés

Tegnapi bolti jelenet: bejött egy 'anyuka' a kb 40 év körüli,felnőtt férfi fiával a boltba,és végig üvöltött,míg a férfi vásárolt: 'hát te hülye vagy,most minek jöttünk be,te elmebeteg,na megállj,majd adok én neked itt,hogy mindenki lássa,mert azt érdemled,minek vásárolsz,te hülyegyerek,na majd ha hazamegyünk,agyonverlek,stb'

Mindenki őket nézte. Szerencsétlen férfi felnézni se mert. Ilyen mégis miért fordulhat elő,hogy még mindig így 'neveli'?????


2013. nov. 10. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán a kedves anyuka elmebeteg.
2013. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti hogy nem bírtam volna megállni és beszóltam volna a nőcinek egy ilyen láttán.
2013. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A szerencsétlen férfi betett vmit a kosárba,már bődült is az anyja: miért ezt veszed,te szerencsétlen,miért nem amazt,hát ennyit sem tudsz?

Ilyenkor már nem a feleségével,gyermekeivel kéne vásárolgatnia egy férfinak? Mit kereshet még a terrorizáló anyja mellett?

2013. nov. 10. 12:59
 4/17 A kérdező kommentje:
Miért vannak ezek az egészségtelen,mérgező,lélekgyilkos kapcsolatok?
2013. nov. 10. 13:00
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

Tudod mit nem értek? Hogy ott voltál, kinyithattad volna a szád a férfi védelmébe, hogy legalább pár pillanatra az a másik ember érezze, hogy vannak mellette. Ehelyett hallgattál, és nem tettél semmit, pedig láttad az esetet.


Most meg itt kérdésben sajnálod az illetőt.


Ezt nem értem, hogy akkor minek írod ki a kérdésed?

2013. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
talán mert nagyon gáz ez az ország,ahol egyre kevesebben tudnak külön költözni. Plusz idióta az anyja.
2013. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Valóban nem én fogom kinyitni a számat másfél méteres fiatal nő létemre,amikor férfiak is hallották,valamint maga a 'kisfiú' is egy 180 cm körüli szakállas,meglett férfi volt,szerinted arra várt,hogy én védjem meg? Én csupán a lélektanát nem értem.
2013. nov. 10. 13:09
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
7 Egy elnyomott embernek két jó szó is többet jelent egy hallgatásnál, akár egy mezei cirkálótól (150cm).
2013. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, te azt mondod, hogy ezt nem viselnéd el, mert számodra természetes, hogy tisztelnek emberként. Aki egy ilyen szülő mellett nő fel (és valószínűleg már az anyja is félre lett nevelve vagy pszichés gondjai vannak), abban nem alakul ki az önálló személyiség, mert egészen egyszerűen nincs rá lehetősége, hogy bontogassa a képességeit. Fél, és emiatt alapvetően hátrányból indul, és sosem fog úgy viselkedni, mint egy normális ember. Neki ez a "természetes", sajnos.
2013. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Még azt tudom elképzelni, hogy a férfi megmutatta, hogy ő az érettebb, nem süllyedt le erre a visítozó szintre.
2013. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!