Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hagyja vki felnőtt...

Miért hagyja vki felnőtt létére, hogy az anyja nyilvánosan megalázza, mint egy kisgyereket?

Figyelt kérdés

Tegnapi bolti jelenet: bejött egy 'anyuka' a kb 40 év körüli,felnőtt férfi fiával a boltba,és végig üvöltött,míg a férfi vásárolt: 'hát te hülye vagy,most minek jöttünk be,te elmebeteg,na megállj,majd adok én neked itt,hogy mindenki lássa,mert azt érdemled,minek vásárolsz,te hülyegyerek,na majd ha hazamegyünk,agyonverlek,stb'

Mindenki őket nézte. Szerencsétlen férfi felnézni se mert. Ilyen mégis miért fordulhat elő,hogy még mindig így 'neveli'?????


2013. nov. 10. 12:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem 40, csak 20 éves vagyok, pont tegnap fordult elő velem egy hasonló eset. Vásároltunk anyámmal és a párjával, és szóba került a pár hete vett csizmám, aminek a talpa lassan le fog esni. Anyám sérelmezte, hogy miért nem mentem még be a boltba kicseréltetni, hát hogy gondoltam én ezt? Mondom nem volt időm, stb, vagy épp nem volt a fejemben. Ezek után pár perc múlva kikelt magából, hogy ha tegnap bent voltam a városban a barátommal, akkor ugyan miért nem mentem el kicseréltetni a cipőt és stbstbstb... Mondta csak mondta.


(Tekintve a tényt, hogy mi a város másik végében voltunk és csak pár percre futottunk össze, utána neki is meg nekem is rohanni kellett a dolgunkra, nem értettem, miért zavarja, hogy nem mentem be a boltba.)


Na, itt elszakadt nálam az a bizonyos cérna, és kicsit erélyesebben rászóltam, hogy ne lovagoljon már ennyire ezen a témán, nem mentem be, bemegyek máskor. Erre neki az volt a válasza: még egy ilyen és nyakon verlek.


A szemöldököm felszaladt a homlokomig, és elgondolkodtam, hogy most visszaszólok valamit, de rájöttem, hogy nem égetem magam a fél pláza előtt veszekedéssel. Azt mondjuk biztos nem tűrtem volna el, ha meg is teszi.

2013. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sztem, kérdező, az anyuka sárgalapos, és a fia tartja el.
2013. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó néhány kapcsolatom ráment arra hogy azt hitték igy viselkedhetnek velem, de én inkább szakitottam. volt akivel kiharcoltam hogy inkább befogja (megtanulni nem volt képes a normális viselkedést, csak addig sikerült eljutni hogy szurós szemmel ránéztem s befogta), de ezekután már nem kellett. hiába harcoltam ki alapvető emberi jogokat, nem volt meghitt kapcsolat. hogy is lenne meghitt egy olyan emberrel aki két kézzel fogja be a saját száját nehogy megalázzon, s inkább hallgat mer képtelen a normális viselkedésre. én se értem ennek a pontos hátterét.
2013. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Na, erre én is tudnék példát mondani, mert ugyanebben a helyzetben vagyok.
2014. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Pont azért mert az anyja. F.
2014. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a mama beteg volt és ezt csak a fia tudta...

Lehet, hogy a fiút kiskorában is igy "nevelték" s akkor

neki lenne szüksége segítségre.

Nehéz ilyen anya mellett felnőtté válni.

2014. nov. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy úgy tett, mintha nem vele lenne ez az őrült :D
2014. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!