Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya talált nálam egy terhessé...

Anya talált nálam egy terhességi tesztet. Miért kell kutatnia a cuccaim között? Mit csináljak, hogy többet ilyen ne legyen?

Figyelt kérdés

Késett pár napot és vettem egy tesztet.De nem használtam,mert időközben megjött.A tesztet elsüllyesztettem az egyik fiókomba,hogy senki ne lássa.Tegnap nem aludta itthon,ma jövök haza és anya mondja,hogy beszélgessünk és elővette a tesztet.Kérdeztem,hogy miért kell kutatni a fiókomba és mondta,hogy ő nem kutatott,csak keresett egy lapot (?!) és a megtalálta.Úgy eltettem,hogy azt csak úgy találhatta meg,ha kipakol mindent a fiókomból.

Már többször mondtam,hogy ne járkáljon be folyton a szobámba és ne kezdjen el pakolgatni meg nézelődni a cuccaim között.Az ajtómat nem lehet bezárni.

16L



2013. nov. 10. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
29%
Ezek után szerintem örülj ha a wc-t nem ellenőrzi utánad. Aztán a végén még te legyél felháborodva...ha lepottyantod a gyereket, szerinted ki tartaná el?
2013. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
91%

Ez nálunk is probléma volt, és az én szobám se zárható, de az íróasztalom és a szekrényem igen. Minden fontos dolgot azokba beteszek és bezárom. (Ez nekem jobb megoldás, mert ritkán járok haza, és így legalább locsolja anyum a virágaimat, ha be tud menni.)

Természetesen próbáltam emberi síkon is megoldani a dolgot, szépen kérni, hogy ne tegyen ilyet, de ez évek kemény munkája volt...


Persze nem tudom, hogy milyenek a bútoraid.

2013. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

Mert valószínű,hogy 16 évesen megtartanám,ha terhes lennék...-.-


Nem zárható semmi a szobámba,a naplómat is a szekrény mögött tartom,mert egy időben azt is kereste.

2013. nov. 10. 15:10
 4/69 anonim ***** válasza:
65%

Nem a terhességi teszt a probléma hanem, hogy még csak 16 éves vagy.


Azt hiszem én is elég ideges lennék a helyében.


Túl gyorsan szaladnak a dolgok a mai világban 16 évesen - hiába ez a divat - egy kicsit visszavennék.


Mellesleg gondolom anyukád gondoskodik rólad ő mos, rakja el a cuccaidat neki még gyerek vagy. Még természetes, hogy rendezkedik és belebotlik ebbe-abba.


Talán ha te mosnál magadra és raknád el a cuccaid talán ő sem menne be.

2013. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

Nem azért jön be,hogy elpakolja a cuccaimat,hanem hogy kutasson.Az íróasztalom fiókjába mégis mit kéne elpakolni?!

Meg ez a kifogás,hogy ő lapot keresett...Ott van az asztalon,a nyomtató mellett egy egész zacskóval,nem kell ezért feltúrni a fiókjaimat.

2013. nov. 10. 15:16
 6/69 Grielean válasza:
66%

Talán mert aggódik miattad! És úgy tűnik, teljes joggal, ha te 16 évesen egy kis késés miatt máris a terhességi tesztért nyúlsz!

Egyébiránt az ilyenek, hogy "ne gyere be a szobámba és ne pakolászd a cuccaimat" gyakorlatilag rögtön gyanúra adnak okot. Egy aggódó anyuka szinte kizárt, hogy ebből a szövegből ne arra asszociálna, hogy van valami eldugva a szobádban, amit nem mersz vagy nem akarsz neki megmutatni, holott elég komoly is lehet.

2013. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim válasza:
77%
Zárd be a szobád vagy rakj a cuccaidra lakatot.
2013. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
64%
Édesem! Ha elég nagylány vagy a szexhez, akkor legyél elég nagylány a védekezéshez is! Úgyhogy ahelyett, hogy anyukádat baszlatod, viselkedj inkább felelősségteljesen, ha már annyira felnőttnek gondolod magadat.
2013. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Mert miért nyúljak,ha késik?

Lázcsillapítóért?


# 8

Hol írtam én azt,hogy nem védekezünk?

2013. nov. 10. 15:26
 10/69 anonim ***** válasza:
55%
16 éves korom óta hormonálisan védekezem, mégis csinálok tesztet 2-3 havonta. Nem értem az előbbi válaszolókat...
2013. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!