Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikeszit az anyam. Nem birom...

Kikeszit az anyam. Nem birom mar itthon, mashova nem tudok menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eggyataln nem szeretem az anyamat.O se szeret ezt a szemembe is megmondta hogy en csak megkeseritem az eletet,utal mint a sz*art es stb :):) mindent megcsinalok itthon takaritok,dolgozok(hosstess 16eves lany vagyok) hogy a penzetol se kelljen fuggnom de csak a leb*szast kapom es a negativumokat soha semmi dicseretet nem kapok.Can amikor nem alszok hogy masnap reggelre amire hazajon gyonyoru tisztasag legyen de csak azt kapom vissza hogy ez igy nem jo minek nyulok hozza,inkabb ne csinaljak semmit..Ha van baratom azthiszi mindegyikkel lefekszem egyetlen egy fiuval voltam ideaig azzal is 2evig voltam egyutt..De o aztmondja en egy k*urva vagyok stb..7eve bokszolok nem birja az idegrendszerem ezt a kikepzest..meg gyerek vagyok szeretetre van szuksegem!apukamhoz nemtudok menni sokat dolgozik egx szobas lakasban lakik..csaladbol mindenki kilove.nem tudom mit csinaljak..Verekedtunk mar ossze mert ugye nem hagyom meg regen tiszteltem szerettem hagytam de mostmar ebbol eleg volt nem egy kutya vagyok...:/
2013. nov. 10. 15:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jo,rendben akkor primitiv vagyok!!! Nem vagyok kivancsi a kotoszkodesre legyen igazatok de leirom meg egyszer hogy itt nem errol van szo!
2013. nov. 10. 16:34
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
De most mit vársz egyébként? Leírtad, hogy nem tudsz hova menni, akkor meg mi itt a kérdés. Én megmondtam, tanulj és dolgozz, mást ugyanis nem tudsz tenni, ez a nagy büdös igazság.
2013. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Először is a második hozzászóló valószínűleg egy munkanélküli magyartanár, mert a szavak mögött nem látja az igazi problémát. Szerintem az nem normális, hogy a kérdező (korától függetlenül) szülői szeretet nélkül éljen. Tudom, hogy milyen elviselhetetlen érzés. Én csak azt tudom javasolni, hogy használd ki minden adottságod, tanulj amennyit csak bírsz és ne anyád szava legyen a mérvadó, hanem az, hogy Te mit gondolsz magadról. Sose hagyd magad, mert nagyon gyorsan tönkremehetsz, ha feladod. Szerezz sok igazi barátot, hozzájuk elmehetsz, ha baj van. Legvégső esetben bevonhatod a gyámügyet is a dologba, ez szinte mindig használni szokott. Remélem tudtam Neked segíteni.
2013. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!