Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit tegyek? Nekem...

Nem tudom mit tegyek? Nekem ez nagyon kellemetlen!

Figyelt kérdés

Helyzet hogy ejjel most arra keltem hogy anyamek szexelnek.nem nyogdecseltek hangosan csak halkan de azt hallottam hogy folyton recseg az agy. 1x at kopogtam

Mikot utanna probaltak halkabban ujra be kopogtam de akkor mar durvabban.mondtam nekik hogy basszus menyjenek mar el egy hotelba.olyan zavarban vagyok..nem tudom mit tegyek:/ haragszok is...12/l


2013. szept. 25. 04:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs miért haragudnod és zavarban sem kell lenned. Ez az élet természetes velejárója, pár év múlva te is ugyanezt teszed..remélhetőleg akkor ők majd nem kopognak át hozzád és küldenek máshová a pároddal szexelni.

Tudod, ha 13 évvel ezelőtt valaki rájuk kopogott volna, akkor te most nem írhatnál ki ilyen buta dolgot...

2013. szept. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
En nem szexelnek a pasimmal ha lenne itthon...max ha ok nincsenek itthon eppen.
2013. szept. 25. 05:30
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
aludj vissza, még van egy órád.
2013. szept. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Masfel is :/
2013. szept. 25. 05:38
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
akkor hajrá, gondolj bárányokra.
2013. szept. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

milyen gépet vettek neked anyukádék, amin nincs ékezet? a leckét is így írod?

kamu.

2013. szept. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
1: telon vagyok.van ekezet 2:hazit nem telon irok.
2013. szept. 25. 07:13
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb használj füldugót! :D


Mellesleg sosem fogom megérteni, miért zavaró/ciki, ha a szüleink szexelnek. De most komolyan: miért gondolják sokan azt, hogy a szex csak a fiatalok kiváltsága, és ha valaki 40 év felett is szexuálisan aktív az gáz! (Sok helyen olvastam.) Nem igazán értem miért zavar, hisz nem hangosan csinálták. Valószínűleg a rád való tekintettel. És mellesleg a saját házukban azt csinálnak, amit szeretnének. Miért fizetnének extra pénzt, hogy egy kicsit jól érezzék magukat/egymást? Vagy legközelebb beszéljétek meg - ha már ennyire zavar - hogy mikor szeretnének szexelni, és akkor te például alhatsz a barátnődnél. :D Most hirtelen ennyi jutott eszembe. 29/N


P.s.:Egyébként meg jó is hogy ennyi idősen nem szexeltek a barátoddal (ha van).

2013. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Engem felizgat, ha mást hallok szexelni!
2013. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Azt arra ertettem hogy ha lenne es ha idosebb lennek:D de mar nincs para.meg beszeltem anyaval.azt mondja semmi ilyesmi nem volt...hat oke de akkor az agy magatol recsegett ropogott vagy mi?:D
2013. szept. 25. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!