Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy anya ne...

Mit csináljak, hogy anya ne magát okolja?

Figyelt kérdés

Sosem voltunk gazdagok,de igyekezett mindent megadni.Amikor az egyetem miatt felköltöztem Pestre,megismertem egy férfit.Sok időt töltöttünk együtt,de nem érdekelt a pénze,nem az motivált.

Mégis kaptam tőle lakást az egyik legjobb környéken,autót,drága ajándékokat és támogatott anyagilag,jártam vele külföldre.

Megváltozott az életem miatta,ma már vele élek.

Anya megtudta ezt az egészet és magát okolja,amiért "tönkrement" az életem,hogy nem tudott megadni mindent.De ez nem az ő hibája,sőt senkié.Ez számomra nem hiba,boldog vagyok és szeretem a barátomat.



2013. nov. 12. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Mégis, mi a baja anyádnak az életeddel?

Nem senyvedsz, nem lóg a beled a nehéz fizikai munkától, ha együtt élsz azzal az emberrel, akkor olyan rossz nem lehet.

2013. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
az szép és jó, ha boldog vagy, de kicsit sem zavar, hogy megvásároltak?
2013. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszi,hogy én bele lettem kényszerítve ebbe a helyzetbe,mert "látja rajtam".

Nem vásárolt meg senki.

2013. nov. 12. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én az esküvőig tuti nem fogadnék el lakást, autót, srága ajándékokat. Mert azzal meg lennék vásárolva, ahogy te is. Talán nem így érzed, de ez van.
2013. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ölelgesd meg, na:) Szeretethiánya van anyudnak, hiányzol neki, ozt ennyi:)
2013. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem vásárolt meg senki? Dehogynem. A barátod nem kényszerített a hajadnál fogva az ágyába, az igaz. De tudta, hogy a pénzével megvásárolhat téged. Feleségül nem akar venni, mert váláskor nem akar ráfizetni. Inkább kitart, és ha megun, akkor könnyen ott tud hagyni, és jöhet a következő, fiatalabb nő.

Anyukádnak ez a baja.

2013. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem vásárolt meg??? Akkor mégis ezt minek neveznéd? Ez azért bőven több, mint támogatás.
2013. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Csak irigyek vagytok és álszentek. Dobta volna ki a pasiját, csak mert jómódú? A mai világban? Na neee :))

Jól megvannak, együtt élnek, mi itt a probléma?

Hogy egyszer vége lehet? Az előfordulhat, igen,de az megeshet egy csóringer pasival is...

2013. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
A dolognak az érzelmi oldalát domborítsd ki, amikor beszélsz anyukáddal. És ha még nem tetted volna meg, mutasd be a barátod, látogassátok őket, hogy azt érezze anyukád, hogy komolyan gondoljátok a dolgot.
2013. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért a jómódú pasija van valakinek nem feltétlenül kell, hogy azt jelentse, lakást, autót, drága ruhákat, pénzt kapsz...

Az én férjem is jómódú családból jött, de nem tudtam volna tükörbe nézni, ha ilyen szinten elém tesz mindent kezdettől fogva.

2013. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!