Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondtátok meg a párotok...

Hogyan mondtátok meg a párotoknak, hogy babát vártok, ha egyellőre nem terveztétek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagyok.


A továbbiakat úgyis az dönti el, hogyan reagál.

2013. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Függ a körülményektől, én épp ma teszteltem negatívat, de előtte kicsit végigpörgettem hogy mondanám meg.


Egyenesen, de nem örömmel.

Mi most házasodtunk, de 1 éve nincs munkám, most tervezünk külföldre költözni (talán)

Nekünk nagyon nem jönne jól, annak ellenére, hogy vágyunk gyerekre, csak a körülmények. Ha lenne munkám, akkor nem idegeskedtem volna rajta..és hatalmas örömmel valami meglepetessel készültem volna


Tehát a körülményektől függ.

2013. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

nagyban különbözik ez a tervezettől?


nekem a párom nagyon akarta, de azért bátorkodom válaszolni. elővételben annyit, hogy amíg nem jött ababa, sztabályosan már kezdett idegeskedni, meg haragudni rám :) mindig nézte van e már pocakom, stb. egyik este rém mosolygós voltam, nem tudta min mosolygok, azt hitte rajta, el kezdett keménykedni, meg vagánykodni, hogy azért megtartsa férfi mivoltát, erre meg még röhögni is elkezdtem a végén meg bevágtam, hogy úgy mondanék valamit, de nem tudom hogy meg mint, á mindegy elnapolom.


aztán pár nap múlva (mivel soha nem volt igazán aktuális elmondani) belefáradtam és amikor jött haza mindig első dolga leülni az asztalhoz, telefonálgat, mojol, stb szóval előre kikészítettem az asztalra egy cetlit amire azt írtam: ő neve + én nevem = egy szívet rajzoltam és beletettem a pozitív tesztet


meglátta hirtelen másról kezdett beszélni, vettem is a témát aztán rákérdeztem, hogy láttad? mondta igen.(kicsit fagyott volt a levegő, mert amúgy direkte egyikünk sem tud hirtelen romantikus, ömlengős lenni) utána beszélgettünk a tervekről stb csupa pénz dolog.


de amikor az ultrahangos képet vittem haza! magyaráztam hogy hol a feje, meg hogy a csupasz popsiját látni, úgy de úgy mosolygott, meg az a büszke atyai arc, amit nem is nekem szán, hanem látszik valóban belülről jön :)



nem tervezettet én úgy adnék elő ami valahogy összefügg a párommal. pl olyan kocsiillatosítót vennék ami kiscipőcske, vagy cumi, vagy hasonló, vagy szóval valami mindennapi cselekedetébe passzolóan utalás. vagy vennék egy kiskacsát a fürdőkádba vagy akármi.szóval nem negatívan, meg drasztikusan adnám elő.

2013. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
meg ahogy elképzelem egy nem tervezett babát egy kiskacsával előadni...meghallja, erre üveges szemekkel mered majd a kacsára. én meg megnyomnám háp háp :)
2013. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
"Pozitívat teszteltem." És figyeld a reakcióját.
2013. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen: terhes vagyok. Hagynék időt neki átgondolni, nem kérdezgetném fél percenként hogy "na, mi legyen?".
2013. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Írtam neki egy sms-t,hogy pisiltem 2 marék pozitív tesztet.
2013. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Én már előre mondtam neki, hogy nem jött meg a menzeszem a 7 napos szünet végére se, és tesztet fogok venni. Mikor megcsináltam és pozitív lett, annyira már nem lepődött meg. Mivel nem terveztük, egyértelműen egyáltalán nem örültünk neki. A párom se titkolta, egy percig se, hogy minden, csak nem boldog.
2013. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!