Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Izraelita szülők: Hogy fogadná...

Izraelita szülők: Hogy fogadnátok, ha a fiatokról kiderülne hogy meleg?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 10:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%
Jo cselekedet - Szimplán gyökér vagy. Kíváncsi lennék hányszor rakod seggbe a nődet és téped a haját szopatás közben.
2013. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
81%
Aztamindenit!! Bemásoltok, ide szövegeket, erre hivatkoztok, h az a helyes, nem is olvastam őket nem is érdekel!! Hát a FIAD basszus, az a dolgod h támogasd!! Tudathatod vele, h ez gáz, vagy nem gáz, de nem fordulhatsz ellene, kiben bízhat?? A világon max két emberben, az anyjában és az apjában..A másik, először ha ilyen adódik, gondolkodjatok el azon ti milyen családképet mutattatok neki, mire neveltétek, még ha burkoltan is véletlenül..De a FIATOK marad, csak ő ezt szereti, ez van.
2013. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
68%
nem tartozom egyik felekezethez sem. Egyszerűen anya vagyok, aknek a három gyereke közzül az egyik azonos nemű társat választott magának ( mind ezt egy válás utá)Elfogatuk, hisz ettől nem lett becstelen, bűnöző, gyalázni való. Tovább szeretjük, elfogadja az egész család.Hozzá tenném, Vele lakom közös házban: Ő a párjával az emeletn , éna földszinten. Ennyi év után már fel sem tűnik
2013. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
66%

Inkább az lehetne a kérdés,hogy egy meleg gyerek,hogy fogadná,hogy a szüleinek fontosabbak a vallásuk eszméi,mint a saját gyerekük?:)


Megfordítva jobb a kérdés szerintem:)

2014. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!