Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi láthatás jár ha külfölr...

Mennyi láthatás jár ha külfölre mentemm dolgozni?

Figyelt kérdés
ha itthon vagyok az exem mindig köteles bíztosítani,hogy azokon a napokon,a gyerekkel legyek?kicsi még el nem vihetem

2013. nov. 19. 07:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Járni az jár, ami a bírósági ítéletben van.
2013. nov. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha normális az exed, akkor annyit találkozhatsz vele, ha itthon vagy, amennyi időd van rá.
2013. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a bíróság nem tudja ,hogy külföldön dolgozom,így akkor heti 2szer 2óra lett,ezt nem tudom tartani.de amikor itthon vagyok mennék.ezért kérdezem ,hogy az exem köteles -e ehhez igazodni?
2013. nov. 19. 07:28
 4/13 A kérdező kommentje:
eddig nem volt gond,mehettem....de most megkért egy napot ne menjek,mert dolguk van.ezt megteheti?
2013. nov. 19. 07:31
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Még egyszer mondom, járni az jár, ami az ítéletben van. Nyilván két felnőtt értelmes ember meg tudja ezt beszélni, de nem köteles hozzád alkalmazkodni. Ha megteszi, akkor köszönd meg neki. Ha te vagy a 2 havonta 8 napra hazajáró sértődős apuka, akkor továbbra sincs igazad.
2013. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha a bíróság heti 2 x 2 órát szabott ki, akkor neked ennyi jár.

Azt, hogy te más napokon tudj menni, csak rajtad és a feleségeden múlik. Ha megtudtok normálisan egyezni, ebben az esetben akkor láthatod a gyermekedet amikor akarod.

Ha nem tudtok megegyezni, akkor csak a kijelölt időpontokban láthatod. A feleséged nemmegegyezés esetén nem köteles a te igényeidhez alkalmazkodni.

2013. nov. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

" eddig nem volt gond,mehettem....de most megkért egy napot ne menjek,mert dolguk van.ezt megteheti?"


Megkért rá?? Igen. A béke miatt nem lenne egyszerűbb azt az 1 napot másik napra tenni?? Végül is a feleséged is kompromisszumot kötött veled amikor megengedte hogy akkor menj amikor akarsz.

2013. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megteheti, ha nem a megállapított időben mentél.

Csak azt a láthatást köteles biztosítani amit a bíróság megítélt.

Mi már utánajártunk, mert hasonló helyzetben voltunk.


Itt minden attól függ, mennyire tudod az exeddel intelligensen megbeszélni, hogy ne ragaszkodjon a papírformához és akkor láthasd a gyereket amikor a munkád engedi, persze mindezt úgy, hogy ezzel ne borítsd fel az ő életük sem.

2013. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem köteles. Hogyan szól a láthatás? Ha nem tudod betartani, az a te gondod, a bíróság nem tudhatja, hogy hol dolgozol.


nem te vagy az, aki tegnap írta, hogy 2 havonta 8 napot van itthon, és akkor minden nap ott akar lenni? Ez azért így elég zaklatás lehet a volt nejednek.

2013. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A láthatást nem tudom tartani,úgy ahogy le van írva.ezért szerintem neki alkalmazkodnia kéne,vagy nem?
2013. nov. 19. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!