Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Na ebben a helyzetben mit...

Na ebben a helyzetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy 2 és fél éves fiam, a férjem imádja vesz neki egy csomó mindent, megszületett a lányom és öt meg nem szereti, egyszerűen mindig a fejemhez vágja hogy ö minek kellett! Meg hogy csak az enyém... stb. már a válást fontolgatom vagy meg fogja szeretni valaha? Már beszéltem vele sokszor, de azt érzem, hogy nem szereti a lányunkat. Ö még csak 2 hónapos tündéri kislány, szép kis arca van és sokat mosolyog. Hogy lehet nem szeretni öt??

Volt nálatok is ilyen helyzet?



2013. nov. 21. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még ilyen helyzetben,hogy a gyermekeim bármelyikével is kivételezett volna az apjuk, de nagyon elkapnám a férjedet.
2013. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
de egy tatamó.
2013. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hónap alatt nem sikerült megszeretnie, akkor szerintem az idő múlásával egyre kevesebb az esély arra, hogy megszeresse őt. Milyen apa az ilyen? Hát én úgy ott hagynám, hogy öröm lenne nézni.

Nekünk is 2 gyerekünk van, a nagy 4 éves, a kicsi 3 hónapos. Az apja mindkettőt nagyon szereti hál'Istennek. Nagyon jól vagyunk mi is egymással, minden szuper. De ha valaha is ilyen mértékben megbántaná a gyerekeimet bármelyiket, azonnal otthagynám. Nekem a gyerekeim az elsők, mert ők védtelenek, nekem kell őket megvédeni mindentől, és kiállni mellettük.

2013. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kislány! :( Én megmondanám a férjemnek, hogy vagy megpróbál változtatni a viselkedésén, vagy búcsút inthet a családjának, de azt nem hagyom, hogy a gyereke életét tönkre tegye azzal, hogy látványosan utálja...
2013. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Úúú. Valami komoly pszichés gondja van. Ő nem gondolja, hogy ez nem egészséges érzelem a részéről?... Terápiára nem hajlandó menni emiatt? Volna rá anyagi keret?
2013. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt több kérdés is felmerül? Akarta a gyereket a férjed? Ez a legfontosabb. Nem hanyagoltad el nagyon a férjed a pici miatt? Ott volt a szülésnél?
2013. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akarta persze, ott volt a szülésnél, de csak egy képet készített, a fiúnknál meg vagy 100at, már ez furcsa volt!
2013. nov. 21. 12:09
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
betelt a memória...
2013. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén elképzelhetetlennek tartom, hogy ne szeresse. Valami más oknak kell lennie a háttérben ami miatt így viselkedik vele. Nem rót esetleg a kicsi érkezése túl nagy anyagi terhet a családra? A férfiak ugye felelősséget éreznek a család anyagi biztonsága miatt. Nem lehet, hogy a férjed a túl nagy felelősség miatt neheztel a kicsire. Nem rakott ez rá plusz terheket? Túl sokat kell dolgoznia stb stb.

Lehet, hogy nem ez az ok, de biztos van valami a háttérben, ha kideríted és megoldjátok másként fog viszonyulni a kislányhoz is, ez biztos.

2013. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy élünk mint eddig. Anyagilag rendben vagyunk szerencsére.
2013. nov. 21. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!