Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kell a válópert elindít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a válópert elindítani? Részletek: MIT CSINÁLNÁTOK EBBEN A HELYZETBEN?

Figyelt kérdés
4 éve mentem hozzá a férjemhez. 3.-ik gyerekünket várom, el fogom vetetni, férjem több hónapja megváltozott undok és agresszív lett, mai nap folyamán visszanéztem a googléját, amibe mást nem találtam, mint különböző erotikus oldalakat minden félét, nőket nézegetett 3 hétre visszamenőleg, MEGTALÁLTAM AZT IS, HOGY SZEXPARTNER KERESŐKÖN IS JÁRT, ÍGY MÁR ÉRTHETŐ A VISELKEDÉSE. 37 ÉVES, TINI ISKOLÁS LÁNYOKAT NÉZEGETETT TÖBBET! kÉRDŐRE VONTAM NEKEM JÖTT ÉS ISZONYÚAN MEGÜTÖTT! mIT CSINÁLNÁTOK EBBEN A HELYZETBEN???

2012. nov. 23. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözni, ügyvédet keresni és beadni a válópert.
2012. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban költözz el,ahogy írta az első válaszoló.Én simán úgy adtam be a pert hogy írtam a bíróságra levelet.Ők visszaírtak milyen okmányok kellenek.Szépen megfogalmaztam és csatoltam a papírokat.Kitűzték a tárgyalást és szépen megvolt a válóper.
2012. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A költözéssel egy a gondom, megvettünk egy házat akkor még a két 3 év alatti kisgyermekeinknek, ez mos augusztusban volt, nekem is van bőven benne pénzem, és én ebből nem megyek. De el akarok ezek után válni.
2012. nov. 23. 22:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Így elég ciki, hogy a gyerekek nevén van az ingatlan :-( Beszélj egy ügyvéddel, ő megmondja mit tudsz tenni.
2012. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mindneképp hagyd el. aki egyszer megüt az legközelebb is megteszi. Eddig teljesen normális volt? mitől változott meg ilyen hirtelen?
2012. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már mikor az első kislányt vártam akkor is megütött, kb 3 hónapja változott meg rohamosabban de ez nagyon valószínű, hogy a kis szextárskeresők miatt van.
2012. nov. 23. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Jesszus már eleve gáz hogy megüt de hogy váradnósan is ez botrányos. Mért maradtál vele eddig? mért lett még egy gyerek mért jön már a harmadik????
2012. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát már az első gyereknél megütött, de te már a harmadikat várod tőle? Miért maradtál eddig mellette és szültél neki gyereket?
2012. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
keress ügyvédet, sürgősen!
2012. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj de ismerős nekem ez a sztori...

Drágám! Ha az a kérdésed, hogy hogyan kell elválni elmész egy ügyvédhez és intézi neked...

Ha pedig arra vagy kíváncsi, hogy mit tennénk a helyedben, azt hiszem egyértelmű, hogy nem a gyk-n verném a billentyűzetet,hanem pakolnám a "férjem" cuccait egy bőröndbe!

2012. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!