Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Na ebben a helyzetben mit...

Na ebben a helyzetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy 2 és fél éves fiam, a férjem imádja vesz neki egy csomó mindent, megszületett a lányom és öt meg nem szereti, egyszerűen mindig a fejemhez vágja hogy ö minek kellett! Meg hogy csak az enyém... stb. már a válást fontolgatom vagy meg fogja szeretni valaha? Már beszéltem vele sokszor, de azt érzem, hogy nem szereti a lányunkat. Ö még csak 2 hónapos tündéri kislány, szép kis arca van és sokat mosolyog. Hogy lehet nem szeretni öt??

Volt nálatok is ilyen helyzet?



2013. nov. 21. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet még soha az életben nem hallottam. Az talán érthető lenne, ha kijelentette volna, hogy ő ezt a gyereket már nem akarja, te viszont ennek ellenére igen. De akkor se nagyon hiszem, hogy a gyerek születése után így viselkedne. Viszont így, hogy azt írod, ő is akarta a másodikat...ezt már csak ő tudhatja, hogy mi baja van. Próbáltál már beszélni vele erről? Ez lenne az első.
2013. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem ha akarta,minek vágja a fejedhez minek kellett,meg csak a tied.Ó te szegény,gondolom milyen tőr döfés ez neked.Nálam nem volt ilyen helyzet,de nem is viselném el igy viselkedjen.Basszus a kislány is az ő gyereke.Lehet nem ártana neki ha egy időre faképnél hagynád a 2 gyerekkel.Lenne ideje gondolkodni mi is a számára fontos...Biztos meglépném had egye a fene
2013. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az a baja, hogy lány?

Sajnos mostanában is sok olyanról hallok, hogy csak a fiú a a'gyerek' a lány meg 'csak' lány......

Szomorú...... pedig általában a loknis kislányok szokták az ujjuk köré csavarni az apjukat.....

2013. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 marcsi1978 ***** válasza:
én is ilyen helyzetben vagyok csak fordítva! nekem a lányom született előbb akartuk mind a 2- en imádja mindent megad neki utána teherbe estem nem lehetett elvetetni már! semmi tünete nem volt a terhességnek !mire elmentem orvoshoz betöltött 13 hetes voltam nem tudtuk elvetetni és azt mondja ő nem akarta már a 2-at ezért kivételt tesz a 2 gyerek között pedig az apák általában a fiaikra büszkébbek nem tudom fog e változni de remélemreménykedek benne
2013. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!