Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért most 22évesen jutnak...

Miért most 22évesen jutnak eszembe amikkel kicsi koromban megbántottak?

Figyelt kérdés
Kisgyerekkori sérelmek, amik eszembe se jutottak évekig újabban egyre több jut eszembe, és most valamiért megint nagyon rosszul esnek, pedig nem nagy dolgok tényleg.
2013. nov. 21. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gyermekként nem tudja az ember hová tenni a dolgokat, inkább csak érzések vannak, amik lappangva bennünk élnek. Néha még szagokról, illatokról is gyerekkorom jó vagy rossz percei jutnak eszembe.Felnőtt korban lehet helyére tenni az emlékeket. Nem biztos, hogy mindent meg kell beszélni a szülőkkel, amire emlékszünk, mert lehet, hogy kellemetlen nekik a téma. A nagyobb dolgokat, meg ami kicsit fájdalmas még mindig azt talán érdemes tisztázni, mert lehet, hogy csalnak az emlékek, vagy álmodtuk.
2013. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok és nekem is 21-22 évesen kezdődött ez, az elején minden héten azt álmodtam, hogy anyám ordibál velem meg üt. Rájöttem, hogy valami nagyon nem jó és mióta kezdem felfogni, hogy azért csinálta ezeket, mert nem szeret igazán és nem hagyom magamat zsarolni, manipulálni, kezd elmúlni.
2013. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
12,5 éves vagyok.... Engem ez már vagy 15 éve győtör... Nem tudok mit tenni...Csáóoooo
2013. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!