Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa tartozasat ki kell fizetne...

Apa tartozasat ki kell fizetnem? Én keressem a bankot? 19/L

Figyelt kérdés

Apa. Meghalt 1 éve. Volt a Budapest Banknal jelzalog hitelunk 10 millio forint, de volt a jelzalog hitelhez biztositas es a biztosito kifizette.

Azon kivul volt megegy Budapest Bankos tartozasa 200.000 ft es egy Otp - s 300.000 ft.

Mivel a jelzalogot a biztosito kifizette a hagyateki targyalason amit atvettem hitel a 200.000 BP bank es a 300.000 Otp.

A hagyateki utan az Otp meg is keresett levelben es megkertek hogy menjek be uj szerzodes stb... azt reszletre fizetem.

A hagyateki ota 7 honap telt el, de a Budapest Bank még nem keresett meg hogy menjek be szerzodest alairni, vagy egyaltalan nem is kerestek, pedig amikor a jelzaloggal 2 napot el voltunk maradva folyamatosan hivogattak. Mit csinaljak? Ha eddig nem kerestek mar nem is fognak?


2013. nov. 24. 22:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Minimum összegű az árvaellátásod? Jelezted már a NYUFIGnak, hogy apukád is meghalt? Akkor járhat több is!
2013. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!