Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha egy 14 éves...

Szerintetek ha egy 14 éves gyereknek 43 éves az anyja az normális?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 06:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lenne az? Soknak gondolod a korkülönbséget, vagy miért kérdezed?
2013. nov. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Igen, soknak.
2013. nov. 25. 06:52
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj már, anyukád 29 évesen szült téged, ez ma teljesen átlagosnak számít, a nagynéném pont tíz évvel idősebb anyukádnál, a lánya meg annyi idős, mint te. A másik unokatesóm 40 éves, a kislánya 1. Ahogy körülnézek a környezetemben, mindenhol azt látom, hogy a nők inkább 30 felett szülnek, anyud még akár fiatalnak is számít közöttük.

Ne mondd nekem, hogy az összes osztálytársad anyukája fiatalabb, mint a tied, mert nem hiszem el.

2013. nov. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Anyukám 33 évesen szült engem 30 évvel ezelőtt(apu 36 éves volt) Na én ezt akkor soknak éreztem, mert az osztálytársaim szülei 10-15 évvel fiatalabbak voltak az enyémeknél. (és talán a gondolkodásuk is másabb volt)

Manapság ennyi korkülönbség teljesen normális. Lassan az a furcsa, ha valaki 20 évesen szül.

2013. nov. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen átlagos és normális. Érdekes ez, nekem 10 évvel idősebb volt az anyukám az osztálytársaim anyukájánál, de ez gyerekként nekem SOHA nem tűnt fel, és nem okozott kérdőjeleke a fejemben, csak mikor már én is anyuka lettem, akkor gondolkodtam el ezen. Anyukám sokkal jobb fej volt, mint az osztálytársaim anyukái, nem véletlenül állandóan nálunk voltak a megbeszélt találkozók, bulik. :)
2013. nov. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Miért,mikor kellene mégis gyereket szülni.Húsz éves kor alatt?Számold már ki!
2013. nov. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Tokeletes. Megis mikor szult volna, tizenevesen ???? Manapsag eleve 30 evesen vagy felette szulnek, ez a korkulonbseg maximum a putrisoron nem normalis.
2013. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%

Amikor én 14 voltam, anyukám 51 volt, apa meg 57. ne röhögtess már. Most csak azt bánom, hogy a 60-at tapossák, és már nem olyan fittek, de az én kis öregeim.


Amúgy valamilyen szinten megértelek. Én nem mertem mondani anno senkinek, hogy öreg szüleim vannak, mert mindenkinek 40 körüli volt nálunk. Akkoriban még nem volt divat, és hát a gyerekek gonoszak. Egyszer feladat volt a suliban, hogy jellemezni kellett a szüleinket és az egyik kérdés hány éves az anyukám és apukám. Azt hazudtam a tanárnak, hogy nem tudom, erre meg ő mondta, hogy tippeljük akkor be. Kérdezi. Apukád olyan 45 körül van nem? Anyukád meg 40 körül. Szóval még csak öregnek sem néztek ki, nemhogy annak érezték volna magukat :) Ez kb 12-13 éves koromra elmúlt, hogy nem mondtam senkinek, szerintem neked is itt az idő kinőni ebből :)

2013. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen normális. Az én anyukám 21 évesen ment férjhez, és 30 évesen szülte az első gyerekét. Pedig akkor még nem az volt a "divat", hogy minél később szüljünk.
2013. nov. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
4%

Én is soknak tartom.

De ismerek olyat hogy egy 12 éves fiúnak 51 éves az anyja.

2013. nov. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!