Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? A szüleim elmebete...

Mit tegyek? A szüleim elmebetegek! Bőv. Lent .

Figyelt kérdés

Már régebb óta el akarok költözni. Gyakori veszekedések miatt... És hétvégén mondtam el hogy ennyi. Betelt a pohár... Már nem bírom tovább. Az a helyzet, hogy elmúltam 18 és a szüleim nem engednek hogy elköltözzek!Fenyegetőznek hogy ez lesz, meg az lesz ha elmegyek. Eltörik a lábam stb... És ha elmegyek a barátomhoz, az elmebeteg apám képes odajönni és balhézni! Sőt 100% hogy ez lenne....

Ilyenkor mi a teendő ?? :( a rendőrség tud segíteni?


2013. nov. 25. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elszöksz és védelmet kérsz a barátod családjától. én tuti megszakítanám a kapcsolatot ezzel a bandával. mert hogy családnak nem nevezném.
2013. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%
Szerintem ha tényleg nagyon rossz a helyzet menj el. De csak ha biztos vagy abban hogy boldogulsz és nem lesz szükséged semmire tőlük. Ki tudja mi lesz ha odamész hozzájuk mondjuk pénzért. A rendőrség segíthet de tényleg kihínád a zsarukat az apádra?....
2013. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ők mellettem állnak. De viszont nem akarom belekeverni ebbe... meg balhét. de ha nagyon muszáj. :/

Hát ez nem is család !!

2013. nov. 25. 18:48
 4/9 A kérdező kommentje:
A pénzzel nem lenne gond. Hát ha képes megütni a barátom vagy engem, mert képes rá... akkor igen !
2013. nov. 25. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van zséd eltartani magad akkor költözz! Kérsz távolságtartási végzést, mert Te félsz tőlük és akkor minimum szabálysértést követ el, ha a közeledbe megy.
2013. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
és ha elköltözöl,majd a barátoddal se biztos,hogy életed végéig együtt leszel,aztán mit csinálsz,mész az utcára hajlékonynak? inkább könyebb lenni közös nevezőre jutni az elmebeteg szüleiddel,bármennyire is azok,csak a szüleid...lehet te sem nőttél ki a lázadó korból,és mivel nem is ismerjük a konkrét helyzetet,nem is biztos..hogy nem nekik van igazuk,most mennyi vagy? 18+?....ne csinálj már viccet
2013. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem ismered a helyzetem, és nem is mesélem, mert nagyon sokáig tartana...

Már ezerszer próbáltam nyugodtan megbeszélni de nem megy.

Amugy nemsokára éretteégizek. keresek munkát és a saját lábamra tudok állni ha úgy alakulnának a dolgok.....

2013. nov. 25. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
6.nagyon igazad van.Én még ennyi utálom a szüleimet,elmúltam ,minyá leszek 18költözök stb mint itt a gy.kán.Csak a szülő lehet gonosz elmebeteg.vajon ezek a kis minyá 18.-ak mennyire ártatlanok mindenben?:))De menjen isten vele ez lesz neki a tanuló pénz, amikor idegeneknél majd megkapja a magáét.Végül is kitart még el + egy személyt hosszú távon?Feléget maga mögött mindent,másban a szálkát saját szemében a gerendát nem látja meg.:)
2013. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Amugy nemsokára éretteégizek. keresek munkát és a saját lábamra tudok állni ha úgy alakulnának a dolgok....."


Se érettségid nincs, se munkád nincs. Hova akarnál menni? Szülni? Olvasgasd a GYK.t. Még munkát se fogsz találni magadnak. Kiszolgáltatott leszel, idegeneknél...mit gondolsz, meddig húzod ott?

2013. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!