Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is sokat van ez a...

Szerintetek is sokat van ez a 3 éves gyerek az apjával? Nem az anyjával kéne többet lennie?

Figyelt kérdés

Elváltak a szülők.

Minden 2. hétvége apukáé, emellett minden kedden ő megy érte oviba és este viszi az anyukához, minden pénteken is ő megy érte oviba és akkor nála is alszik.


Nincs közös felügyelet, a gyerek az anyánál van elhelyezve és az apuka fizet is rendes tartásdíjat.


2013. szept. 17. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Csak nem te vagy apuka új nője, aki sokallja azt, hogy mennyit lóg a párjával a gyerek?


Nem, nincs sokat. Kevesebbet van, mint amikor még nem váltak el.

2013. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Jégtánc ***** válasza:
94%
Miért zavar ezt téged? Ha ők ezt így jónak tartják,akkor hajrá.A gyermeknek is sokkal jobb.Ebből is látszik hogy vannak emberek akik ezt megtudják oldani.Anyukának lehet hogy valami dolga van azokon a napokon.Ki vigye a gyermeket és ki menjen érte,talán a szomszéd néni?
2013. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Ennek inkább örülni kellene, gondolom az apuka, attól még, hogy a házasság nem sikerült, a gyereket ugyanúgy szereti, szeretne vele lenni, nevelni. Nekem azt nem veszi be a gyomrom, amikor az apuka a válás után tojik a gyereke fejére.
2013. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 intrepid ***** válasza:
95%
Tiszteletreméltó apuka, ha az anyával nem is tudott együttélni, a gyereknevelésből kiveszi a részét.
2013. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Mégis, miért "kéne" az anyjával többet lennie?

Akár az apja is nevelhetné.


Ne haragudj, de ekkora butaságot, mint a kérdésed, már nagyon rég hallottam/olvastam!


Az apuka valószínűleg nagyon szereti, és remekül gondozza a gyereket, és a gyerek is szeret vele lenni.


Mellesleg, attól még, hogy az anyánál van elhelyezve a gyerek, simán lehet közös felügyelet. A két dolognak semmi köze egymáshoz.

2013. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Na megjött az új csaj. Zavar a gyerek, mi? A gyerektartást mikor kezded megfúrni?

Nem, nincsen túl sokat a gyerek az apjával.

2013. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs olyan, hogy sok vagy kevés. A gyerek igényétől függ. Ha szeret az apukájával lenni, akkor az jó, ha minél többet lehet vele is. Azért mert elváltak még ugyanúgy az apukája.
2013. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Képzeld magad a gyerek helyébe, aztán gondold át a kérdésed.
2013. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Dehogyis.

szerintem nagyon jó,hogy így meg tudják oldani,így nem csak hétvégi apuka az apja,hanem azért hétközben is van vele,ott is alszik.


Te kijük vagy?

2013. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Az én fiam több időt töltött az apjával. Végül is akkor mehetett az apjához amikor akart. Volt időszak, amikor minden hétvégén hívta az apját hogy vele akar lenni. Az apja meg örömmel jött és vitte magával... Minél több időt tölt az apjával a gyerek annál belsőségesebb lesz a kapcsolatuk..
2013. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!