Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálom? Miért van ez?

Miért utálom? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van az hogy egyszerűen taszít anyának a viselkedése. Néha olyan bolondnak tűnik.

Amikor próbálna komolyan beszélgetni velem akkor is olyan hülyén próbálkozik. Például mostanában volt téma a suli mert nem indult túl jól és most sem a legjobb (mármint az új osztály miatt) és nem mondtam egy szóval sem hogy jobb de ő mégis azt mondj hogy örül hogy most már kialakult minden meg még majd jobb lesz és olyan idióta mosollyal hogy alig bírom elviselni.

Nem értem mért van ez én nem utálom csak annyira idegesít.



2013. dec. 2. 17:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
1.Remelem majd a te gyereked is jol fejberug ha idos leszel.Te meg kerdezo,hogy utalhatod a sajat anyadat?O szult,o tanitott jarni,beszelni,o etet,iskolaztat,nevel hogy ne legyel olyan elcseszett mint az elso.A ti szuleitek is ha igy gondolkodtak volna,jol fejberughattak vna,mikozben kicsit nehezebben ment a nevelesetek.Halatlan tuskok vagytok...
2013. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Bocs felre olvastam,nem utalod,de megis idegesit,te is idegesito voltal neha gondolj bele
2013. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit legyel vele turelmes,o is az volt veled mindig,az biztos
2013. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszön válaszod igazán értelmes vagy....

De azért örülnék ha más is válaszolna.

2013. dec. 2. 17:49
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
első magadat szidod hisz te vagy az első
2013. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy nem volt az
2013. dec. 2. 17:50
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
többiek meg igazán válaszolhatnátok már.
2013. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
figyelj ha unatkozol akkor menny máshova kérlek...
2013. dec. 2. 17:51
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
menny és pokol...
2013. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
De volt elso,aki azt irta a kerdezonek,h oregszik,es rugja fejbe az anyjat....
2013. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!