Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálom? Miért van ez?

Miért utálom? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van az hogy egyszerűen taszít anyának a viselkedése. Néha olyan bolondnak tűnik.

Amikor próbálna komolyan beszélgetni velem akkor is olyan hülyén próbálkozik. Például mostanában volt téma a suli mert nem indult túl jól és most sem a legjobb (mármint az új osztály miatt) és nem mondtam egy szóval sem hogy jobb de ő mégis azt mondj hogy örül hogy most már kialakult minden meg még majd jobb lesz és olyan idióta mosollyal hogy alig bírom elviselni.

Nem értem mért van ez én nem utálom csak annyira idegesít.



2013. dec. 2. 17:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Légyszíves a kérdésre válaszoljatok
2013. dec. 2. 17:56
 12/24 anonim ***** válasza:
39%
Amugy meg te beszelsz az ertelemrol?a kerdesedben azt irod,hogy miert utalod az anyadat,utana meg azt irod,hogy nem utalod....Dontsd mar el mit irsz,mielott itt nyavogsz....
2013. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20%
nem
2013. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
jól van akkor néha annyira idegesít hogy már utálom de általában nem annyira. Amúgy meg *nyafogsz
2013. dec. 2. 18:02
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom de az én anyámnak meg tesómnak is vannak olyan tulajdonságai (pl amikor affektál és közben mutogat a kezével )ami rohadtul idegesítő a számomra. De hát ez van nem tudok ellene mit tenni.
2013. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem nyafogasra gondoltam,hanem nyávogásra:D De inkabb en nem irok,mert a szovegertesed sincs rendben:D Nemhiaba vannak gondok az uj osztalyodban sem:D
2013. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
próbáld meg használni z ékezeteket és már is sokkal érthetőbb lesz a szöveged ;)
2013. dec. 2. 18:10
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Te meg probalj meg nem lekezelo es kioktato lenni taknyos letedre,es maris kapnal normalis valaszokat;)))
2013. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
9%
az én anyosom az ujjaival teszi ki a macskakörmöt. na anál rosszabb nincs
2013. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád tök normális volt, inkább te nem kívánod a társaságát. Csak jót akart, bíztatott.

Az ékezetekről meg annyit, hogy ha valaki pl telefonról ír, akkor van, hogy nincs ékezet. De attól még érthető szerintem.

2013. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!