Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálom? Miért van ez?

Miért utálom? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van az hogy egyszerűen taszít anyának a viselkedése. Néha olyan bolondnak tűnik.

Amikor próbálna komolyan beszélgetni velem akkor is olyan hülyén próbálkozik. Például mostanában volt téma a suli mert nem indult túl jól és most sem a legjobb (mármint az új osztály miatt) és nem mondtam egy szóval sem hogy jobb de ő mégis azt mondj hogy örül hogy most már kialakult minden meg még majd jobb lesz és olyan idióta mosollyal hogy alig bírom elviselni.

Nem értem mért van ez én nem utálom csak annyira idegesít.



2013. dec. 2. 17:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
a hülyék nem értik igy
2013. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Koszonom:)
2013. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Anyád attól még nem egy "szent", hogy téged szült. Nem sérthetetlen, nem emeled természetfeletti piedesztálra. Ha egy ember viselkedése taszító, akkor az és kész. Lehet, hogy csak számodra, lehet, hogy mások számára is.

De ha például büdös az anyád, akkor is büdös, ha az anyád. Nincsen ebben semmi természetellenes. Néhány év múlva jobban fogod érteni az embereket, és ez is kevésbé fog zavarni.

2013. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Csak biztatni akar. Ebben mi az idegesítő? Hány éves vagy? Gondolom még kiskamasz.
2013. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!