Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, titeket zavarna...

Szülők, titeket zavarna ekkora korkülönbség? Hogy reagálnátok? Ne mondjam el?

Figyelt kérdés

16 (hamarosan 17) éves lány vagyok.Még sosem volt kapcsolatom, de most alakulóban van egy...Csak az a baj, hogy ő 33 éves.

Vagyis engem nem zavar, de nem tudom, hogy mi lenne a szüleim reakciója.

Tanácsokat szeretnék a szüleimmel kapcsolatban, nem kioktatást.



2013. dec. 2. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Mit akarhat egy 33 éves egy 16 évestől? Tökre nem vagytok egy szinten, de te tudod. Én a szüleid helyében hagynám, hogy jól pofára ess. Jó fogás a pasasnak 16 éves kislányokat ágyba vinni.
2013. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy a pasi csak szexet akar tőled. Nagyon naiv vagy.
2013. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
kiakadnák.nagyon.Ne kezdj bele egy kapcsolatba ha nem vagy tisztába az ő és te érzéseiddel. aki készen áll egy kapcsolatra az tud értelmesen gondolkodni. Szóval tartsd szemmel a 33 évst.. Ez nem kioktatás hanem tanács.:)
2013. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem ismertek, ismeretlenül ne próbaljatok már meg jellemezni, légyszi.

Már lefeküdtem vele, nem csak szexet akart.Nem kell jósolni, meg semmi.

2013. dec. 2. 19:07
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy 33 éves férfihez nem illik egy 16 éves kislány. Ha igen, akkor nagyon-nagy baj van azzal a férfival.

Szülőként nagyon kiborulnék, ha ezt mondaná a lányom.

2013. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, kèrdezö, de 16 èvesen, nulla èlet- ès párkapcsolati tapasztalattal ne te akarj már kioktatni felnött embereket, akik már milliószor látták, hogyan fektetik meg a harmincasok a tinilànyokat.


Egy 16 ès egy 33 èves ember nincs egy szinten sem szellemileg, sem lelkileg, sem èrzelmileg, szóval te egy normàlis harmincas pasinal semmit nem tudsz nyújtani szexen kivül. Tudom, te ezt úgysem fogod elhnni, mert most olyan szerelmes vagy, de majd rájössz, ha megun.

2013. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Olyan pasi nincs, aki leakar fektetni egy tini lányt, és azt mondja neki, hogy csak arra kell. Persze, hogy szövegel a tartós kapcsolatról. Nem kell hosszú idő, hogy erre te is rájöjj.
2013. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon sokban függ tőled, hogy milyen vagy, és a szüleiddel való kapcsolatodtól is.

Én 17 voltam, amikor megismerkedtem a 30 éves párommal. Az én szüleim nem akadtak ki, mindig tudták, hogy érettebb vagyok a koromnál, és hogy nem a korombeliek közül fogok választani. Szóval nagyon meg sem lepődtek.


Ha egy 33 éves férfival vagy, aki kisfiúnak érzi magát, és tinikkel bulizik, az gáz. De ha te 17 évesen érettebb vagy a korodnál, akkor ezzel biztos a szüleid is tisztában vannak, és nem fognak nagyon meglepődni,


Nekem amúgy az akkor 30 éves párom az élettársam lett 2 év múlva, majd pár évre rá közös lakást vettünk. Ma a férjem és a 3 gyerekünk apja. Szóval ez igazából sok mindentől függ.

2013. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Egyik barátnőmnek volt ilyen kapcsolata, 15 és 32 voltak, vagy vmi ilyesmi. Másfél évig tartott, a csávó szerintem még szerette is őt, de aztán 35 évesen rájött, hogy családot akarna alapítani, úgyhogy szakított barátnőmmel, majd később összejött is valami korabeli nővel. Ennek a lánynak a szülei teljesen elfogadták, szerintem tudták, hogy ez úgysem lesz tartós, na meg a tiltással csak még nagyobb ragaszkodást értek volna el, így hagyták őket. Még gyógyszert is írattak barátnőmnek, szóval tök lazán kezelték a dolgot.

Személyes tanács: Tudom, hogy nehéz, tudom, hogy szereted és azt is, hogy talán tényleg nem csak ki akar használni, DE:

Más életszakaszban vagytok. Nem fogja megvárni, az a minimum 9 évet, amíg te eljutsz a család és a gyerek gondolatáig. Még ha szeretitek egymást, akkor is nagy eséllyel be fog fuccsolni ez a kapcsolat és hidd el, az sokkal jobban fog fájni, mintha az itteni krákogóknak lenne igaza azzal, hogy kihasznál és majd 3 hét múlva eldob.


L/22

2013. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Zavarna, méghozzá elmennék és beverném a perverz fazon arcát, aki tinilányokra izgul.


Miért? Mert értelmes, szellemileg ép, kompetens, normális 30-as nem indul be tinikre. Ebből következőleg csak és kizárólag egy szellemi fogyatékos, visszamaradott lehet (ez esetben nem verném meg szegényt azért), vagy perverz.


Viszont ami inkább elkeserítene az az, hogy a leányom ennyire naiv és meggondolatlan, és ezt egyedül nem látja be. Valahogy nekem és értelmesebb kortársaimnak mindig is egyértelmű volt ennyi idősen, hogy ha egy 30-as hapsi közelít hozzánk, azzal nem stimmel valami. Persze ismertünk egy-két otthon bántalmazott, elhanyagolt vagy épp kisebbségi lányt, akinek meg pont ez jött be. Na meg a tipikus butalibáknak, akiknek annyi számított, hogy jusson nekik szép drága cipő a hapitól :)

2013. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!