Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, titeket zavarna...

Szülők, titeket zavarna ekkora korkülönbség? Hogy reagálnátok? Ne mondjam el?

Figyelt kérdés

16 (hamarosan 17) éves lány vagyok.Még sosem volt kapcsolatom, de most alakulóban van egy...Csak az a baj, hogy ő 33 éves.

Vagyis engem nem zavar, de nem tudom, hogy mi lenne a szüleim reakciója.

Tanácsokat szeretnék a szüleimmel kapcsolatban, nem kioktatást.



2013. dec. 2. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Az én legjobb barátnőm kb ilyen idős volt, mint te, amikor összejött a hapsijával. a lány most 25 a pasi 51. A lagzira készülnek már. Hány éve már, hogy őket is tiltották egymástól..
2013. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Tudod, ez a korkülönbség akkor nem lenne zavaró, ha 10 évvel idősebb lennél. Ez egy felnőtt férfi. Én nagyon félteném a lányomat a szüleid helyében. Messziről jött ember és nagyon félnék, h kihasználja a gyerekemet szexuálisan és az lenne a szerencse, ha csak ő tenné és nem dobna be vmi szöveggel a baráti körbe közösnek.

Gyerekvédelemben dolgozom, sok rosszat látok, bocsi.

2013. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
szia! hasonlo cipoben jarok. beszelunk priviben?
2013. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

16 voltam, mikor megismerkedtünk, párom 32. 4 év múlva feküdtem le vele. Összeházasodtunk. Ma már 3 gyerekünk van. Szeretjük egymást. Ilyen is van.

Szüleim ellenezték, de idővel megszerették. Teljesen elfogadták vejüknek, mára már nem is kérdés a kor.

2013. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

Remélem én is ezt fogom csinálni ha elmúltam 30!


De szülőként nagyon zavarna és nem támogatnám. Mégpedig pontosan azért amit mások is leírtak. Az élettapasztalat és értelmi különbségek miatt egy 30+-os férfinek egy tinilány nem tud túl sok mindent nyújtani. Egyébként alapvetően nincs gondom a korkülönbséggel. 14-19, 30-50, stb, mert ezek az emberek egy mondjuk életszakaszba tartoznak. De a 16 és 33 két különböző szakasz. Ha így érthető a mondandóm.

2013. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz... Én nagyon nem lepődnék meg,ha szüleid elleneznék. Nyilván nem úgy beteges a csávó,mintha egy 12 évessel lenne,de basszus egy 16 éves lány még nem felnőtt,tudom,voltam annyi idős és lány is vagyok,mégis mi zajlik a hapsiban,hogy 33 éves létére egy kislánnyal van? Öccsém... Pár évvel később nem lenne ez gáz,de most még az!
2013. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mind1, csak védekezz!
2013. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!