Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogy fogadnátok ha...

Szülők! Ti hogy fogadnátok ha a kétgenerációs házatokban kialakítanátok a gyereketeknek a felső szintet, ő mégis közölné hogy el szeretne majd költözni?

Figyelt kérdés
Nagyon balhéznátok vagy elfogadnátok idővel?
2013. dec. 3. 18:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Párom szülei így alakitották ki a házat,felső szinten külön fürdő,szoba,nappali,gyakorlatilag csak a konyha lett volna közös.

Párom első komolyabb kapcsolata voltam/vagyok,így még velük élt amikor megismerkedtünk.

Amikor komolyabbra fordult a dolog,kb 1 év után,én mondtam,hogy költözzünk össze.Elkezdtünk albérleteket nézni.

Anyós hetekig toporzékolt,hogy nem azért van ilyen házuk,hogy én elraboljam a kisfiát,igenis nekünk ott kell élnünk,nemhogy örülnénk.

Szerencsére páromnak már akkor is elege volt belőlük,2 hét alatt találtunk megfelelő lakást,elég messze a szüleitől.

hozzáteszem nem csak ebbe akartak beleszólni,azóta is mindenbe próbálnak,de ezzel csak azt érték el,hogy finoman kizárjuk őket az életünkből,így volt 2tanus esküvőnk,így nem tudták az ötödik hónapig a terhességem,így nem megyünk csak 2 havonta fél napra...

2013. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Párodnak el kell dönteni, hogy a beleölt (azaz már elszállt) pénz miatt akarja-e az egész életét alávetni a szülei kénye-kedvének.


Szerintem az a pár milla nem ér meg egy ember életéből még 20-30 évet, nem igaz?


A kérdésedre válaszolva: mi innen nem tudhatjuk, hogy a párod szülei mennyire makacs típusok. Lehet fenyegetőznek majd, és nem akarják látni, de hát párodnak kell tudni, mennyire fontos neki az új családja, jelen esetben te.

2013. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Páromnál így van kialakítva, még nincs leválasztva, de lehetne. DE én az elején megmondtam, nem szeretnék se az ő, se az én szüleimmel élni! Ő is érvelt, én is érveltem, végül belátta, hogy nem lenne jó hosszútávon.

Jobb a békesség!

2013. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!