Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nőcsábász pasik anyukái, hogy...

Nőcsábász pasik anyukái, hogy élitek meg, hogy ilyen a gyerek? Nem furcsa, hogy mindig más lány jön megy reggel a lakásban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi nagy nőcsábászok nem viszik haza a lányokat...
2013. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

1 Akkor hova viszik?


Biztos olyanok, mint Kristóf az Éjjel Nappal Budapestből. Ő is mindig hazaviszi a csajokat a hajóra. Ő a legutálatosabb szereplő az egész sorozatban.

2013. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

2.


Nem tudom kiről beszélsz, nem nézek szennycsatornakat, sőt tv előfizetésem sincs..



Haverokhoz, kocsival el, szobát kivesz, a lányokhoz megy fel...


A leggyakoribb az olyan haver, akinek saját lakása van, és nincs otthon, vagy. Csak akkor viszi haza ha a család nincs otthon....(

A másik változat, hogy sürgősen függetleníti magát a szülőktől, és elköltözik.


Az aki tényleg igazán...cserélgeti a nőit, az a szüleit kihagyja a dolgokból...


Nem kitalálom, hanem látom, ismerek egy párat:)

2013. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én azért kérdeztem,mert ismerek nem egy pasit aki konkrétan hazahordja este a csajokat és az anyjával él.
2013. dec. 6. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ismersz, DE szerinted ez általános?

Erősen kétlem.

Normális szülő nem függ olyan majomszeretettel a gyerekén, hogy mindent elnézzen neki.

Én biztos nem tűrném. Megkérném, hogy ha ilyen életet akar folytatni, akkor úgy tegye, hogy ne lássam (azaz máshol).

2013. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon gyorsan közölném a gyerekkel, hogy a lakásom nem motel, ahova a nőit hozhatja, én meg kerülgessem őket reggelente. Ha annyira nem bír magával, vegyen ki a fizetéséből egy szobát arra az éjszakára, ha már úgyse kell arra költenie, hogy egyedül tartsa fenn a lakást. Állandó barátnők persze más tészta, de hogy minden alkalommal más nő mosolyogjon rám a fürdőszoba ajtajában, na az sok lenne.
2013. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként biztos nem mennék fel olyan pasihoz, aki a szüleivel él. Bár nem vagyok ottalvós típus, általában lelépek szex után, de akkor se akarnék hajnalban belebotlani anyukába. És ha nekem lesz egyszer fiam, az is le lesz tisztázva, hogy nem hozhat fel minden szombaton más nőt a lakásba. Dolgozzon, vegyen ki hotelszobát, és hordja őket oda.
2013. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha sok lánnyal lenne a fiam, ha hazahozná, annak nem biztos, hogy annyira örülnék, de persze annyira még az sem zavarna.

Nekem elég ha a végső választottat megismerem.

2013. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne vele bajom.Ha vigyáz akkor engem nem zavarna. A férjem is ilyen volt előttem. Mindig más nő volt aztán lett 2 komoly kapcsolata (4-5 év) aztán pedig én. Engem el is vett és "rá se néz más lányra". Kiélte magát. Inkább fiatalon élje ki magát mint 40 évesen jusson eszébe egy feleség meg egy gyerek mellett.
2013. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha Téged nem zavar, én nem foglalkoznék vele.

A természetes szexuális igényeiket inkább otthon bonyolítsák le, mint valahol a szabadban, lépcsőházban, stb. a lista bővíthető, - ahol bármilyen atrocitás érheti

őket.

Igaz én a gyerekeim barátaival is úgy voltam, inkább nálunk legyenek, mint valahol csavarogjanak, igyanak, kábítószerezzenek.

Szerettek is hozzánk járni, és bár a gyerekeim már felnőttek, van olyan régi barát/nő, aki mai napig tartja velünk a kapcsolatot.

2013. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!