Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom ma a fejemhez vágta,...

Párom ma a fejemhez vágta, hogy csak azért vagyok vele, hogy nevelje a fiamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Születése óta ő neveli, szereti nagyon. Ma csúnyán összevesztünk és ezeket a szavakat vágta a fejemhez. Nagyon bánt a dolog. Mit mondjak neki?
2013. dec. 9. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit érzel. Gondolom, nem így van. Akkor mondd el neki, hogy mit érzel iránta és nem a gyerek miatt vagy vele.
2013. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt nem csak úgy ok nélkül mondta, valószínűleg régóta érik ez benne, de vajon miért érzi ezt?

Beszélgessetek el erről alaposan.

2013. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy az ismerőseink mondták neki és szerinte igaz is. Ő nem egy jóképű pasi, volt pár zűrje is. Ezért nem hiszi el, hogy valaki szeretheti.
2013. dec. 9. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kommunikáció a legfontosabb és nem az hogy az ő ismerősei mit hisznek, hisz ő él veled nem az ismerősök akik nem látnak bele a ti életetekbe!
2013. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az önbizalomhiányát kell kezelni. De óvatosan, nehogy belecsússz abba a típusú provokációba, amikor valaki azért mondogat ilyeneket, hogy kiprovokálja az ellenkezést.


Egy "sajnálom, hogy így látod, hiszen mindketten tudjuk, hogy nem így van" szerintem határozott lezárása a játszmának. Ha nem fektetsz rá hangsúlyt, ő se kezd el lovagolni a témán.

2013. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!