Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez így normális?...

Szerintetek ez így normális? (szöveg lent)

Figyelt kérdés

Az anyukám és az én kapcsolatomról lenne szó.Hát tudom hogy ebben a korban mindenkinek zűrös a kapcsolata a szülőkkel.Az összes cuccomat kivéve a cípőim meg iskolaszerek,kaja mind magamnak veszem 2éve de azt a pénzt amiből ezeket veszem azt mind rokonaimtol kapom(évi 15000 ft és ebből v ásároljak magamnak?).De azhogy anyám nem engedi hogy mellé feküdjek le,leszid ha kérdezek valamit például ma megkérdeztem hogy ennyi pizza van erre ő minek kell ilyet kérdezni?nem látsz?és ezt így nagy mérges hangon.Ugye most volt Mikulás én nem nagyon ettem eddig semmi csokit meg semmi erre anya rendesen rámordított hogy miért nem bontod fel a csokijaid?Van egy hugom is ugye mert a hugom legkisebb a családban meghogy anya is a legkisebb volt,és így ugye azt érzem hogy tesómat jobban szereti.Majdnem minden reggel elmondja ,hogy milyen szarul nézek(szó szerint) tökre biztató ez nekem nem?Ahányszor tesommal verekszek mindig én vagyok a hibás ha én kezden,ha nem én kezdem akkor meg azért vagyok hibás mert nemmvédtem meg magam ,ha megvédem magam akkor én leszek megint a hibás.Ma is például (tesommal egyszobaba vagyunk)és tesom rárakott az asztalomra egy ilyen fémdobozt amibe az ő dolgai voltak.Én mondtam tesomnak hogy ez nem az enyém erre ő:ez a tied azt csinálsz vele amit akarsz!Én erre kidobtam a kukába.Anya ezt meglátta és azóta nem áll szóba velem....Szerintetek én fújom fel az ügyeket?Légyszíves segítsetek hogy mit gyek nagyon fontos lenne!

13/L ja és apukám is van,vele ezerszer jobb a kapcsolatom...

13/L



2013. dec. 14. 19:26
 1/4 anonim válasza:
100%

ez egyáltalán nem normális.

hogy érted hogy mindent te veszel magadnak és ha pl elszakad a ruhád és nincs másik? akkor se kapsz?


beszélgess el erről apukáddal

2013. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha elszakad akkor általában megvarrom vagy megkérem nagyit.Nagyim,meg néha apukám az akire mindig

számíthatok...Ja és még annyit hogy 13éves létemre nem nagyon enged le sétálni a barátaimmal,mert hogy belőlem nem nevel ő csavargót!És megemlíteném hogy kitűnő tanuló vagyok.


u.i.:Az első kérdezőnek üzenem hogy te tudnál helyesen írni telóról?Már bocs,igen telóról írok mert a hugom már ,,lestoppolta" a gépet ami elvileg közös.

2013. dec. 14. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában a kérdezőt szoktam ilyenkor hibáztatni de ha ez mind így igaz akkor egyértelmű hogy édesanyád kezd megbukni mint szülő. Vagy türelmetlen vagy csak valami más áll a háttérben. Próbálj továbbra is jól viselkedni, 18 éves korodban ha már nem bírod tovább, akkor költözz el.
2014. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk is ugyan ez van. Én anyukám is jobban szereti a testvéreimet, nekik mindent megvesz amit csak kérnek, én meg az egyetlen szakadt farmeromban járok mindenhova. - én is megvenném magamnak a ruháimat, csak én még pénzt se kapok. Akarsz irhatsz üzit, és beszélgethetünk.
2014. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!