Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 év után eljegyzés? Nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után eljegyzés? Nem túl korai?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve együtt vagyunk. Jól kijövünk, sok időt töltünk együtt. Hol ő van nállam, hol én nálla.

Most döntöttünk úgy, hogy immár ha 4 évig jól megvoltunk, jöhet ez a lépés. A ház megvan, már csak belül kell elkészíteni (festés, butorozás, szőnyegek, függönyök).

Szerintetek túl korai?

Én 20 évet betöltöttem, ő 25 lesz. Mindketten dolgozunk.


2013. szept. 3. 15:10
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
87%
Ha felmerült benned ez a kérdés, akkor nem is vagy olyan biztos ebben a dologban, igaz?
2013. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt mondjuk korai, nemet mondasz?
2013. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
Korai. Várj még 10-20 évet. Aztán megint annyit és jöhet a lagzi.
2013. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Én csak véleményt szeretnék hallani, persze nem ettől függ, hogy lemondom-e vagy sem...

Arra lennék kíváncsi, hogy ha ilyennel szembesülnétek, mit szolnátok hozza?

2013. szept. 3. 15:16
 5/29 anonim válasza:
52%

4 év alatt már el lehet dönteni, ahogy akarod-e vagy sem. Szóval a kérdés: akarod, vagy sem, szereted, vagy nem?

Korainak nem korai, de ha úgy érzed, hogy nem Ő az, aki kell neked, akkor tovább kell lépni, mert utána esküvő, gyerek/gyerekek és már sokkal nehezebb lesz.

2013. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem korai, bár ha most költöztök össze, akkor én várnék még a helyetekben egy évet legalább, csak hogy teljesen összerázódjunk a párommal, de ez én vagyok.
2013. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%
Mi másfél eve voltunk együtt, amikor megkért. Mindenki ága érzi, hogy mikor van itt az ideje.
2013. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%
Nem korai. Sokan 4 év alatt esküvőn, pár gyereken és a váláson is túlesnek.
2013. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
42%
Hát banyek, ha te a gyakorin kapott válaszoktól teszed függővé, hogy lemondod-e, akkor mondd le a percen...
2013. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
Ha már így kérdezed, hogy "nem túl korai?" akkor szerintem hanyagoljátok a témát, mert mielőtt párom megkérte a kezem mi sosem gondolkoztunk ezen, hogy korai vagy sem, pedig párom 1,5 év után kérte meg a kezem. Vagyis akkoriban 21 éves voltam.
2013. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!