Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy a volt élettársan elvitte...

Honda civic 1.5lsi kérdése:

Hogy a volt élettársan elvitte a lányomat szónélkül tőlem kivette az ovibol orvostol állando lakhelyuk nincsen a bejelentett lakcimük ittvan nálam kapcsolatot nem akarja tartani,?

Figyelt kérdés
voltam gyámügyön, rendőrségen seholsem sajnos mivan akkor ha enis ezt teszem beiratom oviba orvoshoz stb mivel mindenhol azzal zárkoznak el a nyujtás elől hogy nincsen papir elhelyezésről nem csinálhatok semmitsem addig, a felügyelet jelenleg közös milenne a helyes döntésem? Gyermekelhelyezésipert holnap inditok
2013. dec. 15. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Te az anyja vagy vagy az apja?
2013. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Ezt fogalmazd újra! Használj ékezetes betűket, és tagold a mondanivalódat pontottal (.) és vesszővel (,)!

Köszönjük!

2013. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én vagyok az apa bocsi de telorol nem egyszerű sajnos
2013. dec. 15. 21:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a gyermekelhelyezésről papír akkor bármelyikőtök bármikor elviheti a gyereket, dióhéjban ennyi. Az elhelyezésig sajnos valószínűleg várnod kell.
2013. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

A gyerek kicsi még. Ha az anyja elvitte, és nem veszélyezteti a gyermeket, gondozza, eteti, tisztán tarja, akkor oda viheti ahova akarja. Azért kérdeztem hogy te melyik szülője vagy.


Nehogy elvidd tőle a gyermeket. Egyezzetek meg normálisan. Hova vitte, miért vette ki az oviból?

2013. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy kinél van a gyerek az elhelyezésig ugyanannyi joga mindkét szülőnek. Elméletben a rendőrségnek kellene lépni ilyen helyzetekben, feljelentést tehetsz.
2013. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

"Ha az anyja elvitte, és nem veszélyezteti a gyermeket, gondozza, eteti, tisztán tarja, akkor oda viheti ahova akarja."



Ezt nem tudom honnan vetted, de a magyar jogrendszerben ez nem így működik.

2013. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Menj be a rendőrségre és jelentsd fel gyerekrablásért mert ez az, ha nem tudod hol tartózkodnak.

Rendőrök csak intézkedni nem akarnak ne hagyd igenis jelents fel. Ez még gyerekelhelyezési perbe is jól jöhet hisz ez gyermek veszélyeztetésnek minősül.

2013. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

# 5/8


Gyerek senkinek sem a tulajdona,te mégis hol élsz?

2013. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, de bocs, rosszul írtam az előbb, így működik.
2013. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!