Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékeny râm a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny râm a saját anyám?

Figyelt kérdés
Sose beszélhetek neki pasikról, mert olyankor mindig mérges lesz vagy kigúnyol vagy egyszerűen csak témàt vàlt. Ma pl. elmondtam neki, hogy mennyire megnéztek a fiúk egy hipermarketben és ő azt mondta rà, hogy biztos azért, mert kínainak néztek a hosszú fekete hajam meg a vékony alkatom miatt. Miért kell így megalàznia mindig? Van itt olyan làny, akivel hasonlóan viselkedik az anyukàja? 23/l
2013. nov. 16. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kíváncsi a perverzióidra.Érthető.Én sem.
2013. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
igen.
2013. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az lehet a gond, hogy édesanyádnak vagy nincs kapcsolata, nincs sikere a pasiknál és egyedül szenved emiatt, és rosszul esik neki látni, hogy te még pl. fele annyi idős vagy, mint ő és már mekkora sikered van. Erre tudok gondolni. Ez lehetséges?
2013. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as, valóban ez lehet az oka, mert évek óta nincs senkije, de attól még örülnie kéne a sikeremnek, hiszen a lànya vagyok, nem pedig féltékenykedni. Sőt màr azt is kijelentette, hogy ő unokàt sem szeretne, mert csak idegesítenék. Nekem meg természetes, hogy nagyon rosszul esik, amikor ilyeneket mond.
2013. nov. 16. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

"elmondtam neki, hogy mennyire megnéztek a fiúk egy hipermarketben"

Erre milyen választ vársz a tulajdon anyukádtól? "Biztosan azért néztek, mert olyan szexi kis dög vagy, minden fiú a magáévá akarja tenni a szűk kis nunusodat, kislányom! Hajh, de büszke vagyok rád!"


Az nem jutott eszedbe, hogy nem féltékeny, csak nehéz neki elfogadni, hogy felnőttél, nemi életet élsz, fiúk fordulnak meg benned stb. és ezért vált témát? Mert a szemében még a kicsi lánya vagy, akit ő pelenkázott, ezért hallani sem akarja, hogy ez a drága kicsi lány a fiúknak csak egy szexobjektum, a sok között.

2013. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szexobjektum, nagyon szerény, csendes làny vagyok. Arról se beszélhettem vele, amikor jàrtam valakive, mert nem érdekelte, ha férjhez megyek az se fogja érdekelni? Szerintem ez nem normàlis anyai reakció.
2013. nov. 16. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, hogy nem tudja elfogadni, hogy felnő a lánya. Lehet félteni egy gyereket, de nem kell ehhez megbántani.

Nálunk pont fordítva van, és anya említi meg, ha valaki megnéz. És szinte "büszke" a lányára, hogy lassan felnő.

19/L

2013. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon szerencsésnek mondhatod magad.
2013. nov. 16. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Tervezett gyerek voltál?
2013. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

3-as vagyok, miért pontoztatok le? Teljesen komolyan és segítő szándékkal írtam. És tényleg ez lehet az oka. Sajnos tapasztalat. És van, amikor az embernek súlyos lelki problémái vannak, akkor nem tud örülni a családtagja sikerének sem. Nem rosszból írom, sajnos tapasztalat. És igenis van, amikor egy anya nem engedi a gyerekét felnőni, mert fél, hogy egyedül marad és a végtelenségig gyerekként kezeli.

Szóval valószínűleg komoly lelki gondjai lehetnek édesanyádnak, de az is valószínű, hogy ezeken nem te, mint a lány tudnál segíteni, hanem valaki más családtag, vagy valaki más. Sajnálom a dolgot.

Ezt is lepontozhatjátok.

2013. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!