Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan egyszerre esik...

Állandóan egyszerre esik nekem az egész család. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha valakinek bármi baja van velem, akkor mindenki egyszerre ugrik nekem. Akármi is a probléma. Ha csak annyit hallanak a többiek, hogy valaki ingerülten beszél velem, akkor ha azt se tudják, miről van szó, akkor is mind egyszerre ugranak nekem és akármit is mondok, sosem adnak nekem igazat. Amikor meg próbálom nekik megmagyarázni, akkor meg azt mondják rám, hogy én mindent jól kimagyarázok. Már az egész családban ez van:( Még az is elkezdett ellenem fordulni, akiről eddig azt hittem, hogy nem hagy cserben.:( Ma reggel próbáltam ezt megbeszélni a szüleimmel, de nem kaptam semmi értelmes választ, sőt, még le is toltak, ők is nekem estek, anyám teljesen ingerült lett, apám pedig ennek a hatására elkezdett piszkálni és inkább el is jöttem onnan, mert ennek így semmi értelme. Sajnos nemcsak a szűk családi kör ilyen, hanem lassan az egész. Kivételeznek velem, de rossz értelemben. Van egy rakás unokatesóm és ők is nagyon ellenségesek lettek velem, pedig nem követtem el senki ellen semmit!!! Mi lehet a baj? Miért csinálják ezt velem? Úgy érzem, mindenki cserben hagyott és nem jelentek nekik semmit.

2013. dec. 27. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Lány vagy, vagy fiú?


Ha lány, akkor nagyon könnyű a dolgod. Menj fel most azonnal valamelyik társkeresőre, vagy el ma, vagy holnap valamelyik szórakozóhelyre és szedj össze egy gazdag csávót, akihez odaköltözhetsz.


Ha fiú vagy, akkor kicsivel nehezebben kivételezhető a történet, bár nekem egy barátomnak szarul mentem otthon a dolgai, pénz, meg családja kiborították, aztán összejött egy gazdag csajjal, két szintes házuk van, aztán már boldogan él ott tök régóta.


Ha találsz ilyet, azonnal szard le onnantól kezdve a családodat, a büdös életbe ne beszélj velük.


A pénz a legfontosabb dolog a világon, ezt jegyezd meg.

2013. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1 Hát kösz...
2013. dec. 27. 12:25
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó, hogy nem azt mondod, hogy menjek el prostinak.
2013. dec. 27. 12:25
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de valószínűleg jól érzed, nem jelentesz nekik túl sokat, csak egy áldozatot, akin le lehet vezetni a feszültséget mindenféle atrocitás nélkül. Én is valami hasonló vagyok a családban, 10 percre nem lehet velük leülni normálisan beszélni, mert belémkötnek egyszerre, mindig is én voltam a fekete bárány a családban, mivel én sosem voltam az agresszió és az erőszak híve, így gyengének tartanak és ezzel vissza is élnek. Mióta "kinyílt a csipám", azaz vissza tudok vágni nekik, azóta csak még erősebben támadnak, pofátlannak és bunkónak állítanak be, csak mert nem tartom oda a másik orcámat is, mint gyerekként.

Az a helyzet, hogy az emberek megérzik, ki a gyengébb és sokan közülük (főleg az alacsonyabb intelligenciával rendelkezők, vagy akik ösztönből viselkednek) ezeket a gyengébbeket bántják. Sajnos, ahol gyerekként is bántottak, már lehetsz akármilyen erős, erről nem fognak leszokni, csak kerülni lehet őket, ami együtt élve nagyon nehéz. Mindenesetre kitartás!

2013. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Az első nem azt mondja, hogy menj el prostinak, csak hogy ismerkedj inkább gazdagabb körökből való srácokkal/lányokkal, ők segíthetnek kitörni. Én is itt csesztem el, hogy még a páromnak sincs pénze, ahogy nekem sincs, így meg van kötve a kezünk, ezért szenvedek már 3 éve itthon. Ha gazdag pasim lenne, minden pik-pak ment volna és már tennék nagy ívben a családomra.
2013. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Áhh, az keveset keres, elves sokat a strici.


Maximum ha külföldre kimész, de oda meg kellenek kapcsolatok, hogy ne verjenek át, meg eleve ki kell jutni.


Hidd el ez a legegyszerűbb módja. Lányként baromi könnyű dolgod van ilyen téren. Egy pénzes csávóval kell csak összejönni. Ezzel a tanáccsal nem tudom mi a baj. Azok jóképűek, ápoltak, jól is öltöznek. Nem értem mi a gond.

2013. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez a "csorda" elv. Egy valaki elkezdi, a többi is késztetést fog rá érezni, hogy azt tegye. Közgazdasági fogalom, de a társadalmi viselkedésre is alkalmazható. Emlékezz vissza, ültetek az osztályteremben, síri csönd, egyszer csak egy valaki köhög. Tuti, hogy még legalább 3-an köhögni fognak utána. Piros van, de te elindulsz a zebrán, kilépnek a többiek is.

Azt az egy embert kell nagyon gyorsan semlegesítened, aki elkezdi, hogy a többiek ne tudjanak kit követni.

2013. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

4 Sajnos ez megy nálunk gyerekkoromtól kezdve. És igazat kell, hogy adjak. Ha ilyen régóta ez megy, akkor ez sose fog megváltozni:( Pedig gyerekkorom óta nagyon sokat erősödtem, sőt, már akkor is mindig visszavágtam, de ezzel csak még jobban szítom a tüzet. De ha nem vágok nekik vissza, akkor is:( Nagyon fáj, hogy nem jelentek nekik semmit.


5 Minek nekem gazdag pasi? Hogy az is semmibe vegyen, mert ő nagy dolgokat ért el az életben, én meg hozzá képest semmit? Hát kösz, inkább megyek panelba, de egy olyan emberrel, aki szeret. Tudom, ritka hülye ez a hozzáállás a mai világban, de mivel már tudom, milyen az, amikor nem szeretnek, ezért nem hiányzik ez az érzés még egyszer.

2013. dec. 27. 12:33
 9/19 A kérdező kommentje:
6 Ha csak ilyen hülyeségeket tudsz válaszolni, akkor inkább ne is írj.
2013. dec. 27. 12:34
 10/19 A kérdező kommentje:
7 Csak az a gond, hogy mindig más kezdi el. Bár van egy olyan érzésem, hogy valaki nagyon aláássa a becsületemet, de nem tudom, ki lehet az, csak sejtem. De ha az, akire én gondolok, akkor az nagyon gáz...nem fogom tudni őt legyőzni, mert neki többen hisznek:(
2013. dec. 27. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!